Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
 * středa 16. září 2009
po večerní mši svaté, v klášteře bratří františkánů

 
Duchovní večer: křeslo pro hosta.

Zveme vás na neformální setkání s novým bratrem františkánem, P. Janem Nepomuckým Svobodou, OFM který přišel nedávno k nám do Uherského Hradiště.

Řekne nám něco o sobě a možná i nějaké zajímavosti ze života v klášteře. Můžete si připravit otázky a ptát se na to, co vás zajímá.
Tento duchovní večer proběhne
ve středu 16. 9. 2009 večer po mši svaté,  asi v 18.50 hod. v budově kláštera v Uherském Hradišti. Přijďte prosím, včas. Po mši svaté vejdeme společně do kláštera a pak už budou hlavní dveře zavřeny! Odejít je možno podle potřeby kdykoliv.
20.08.2009 01:22:48
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one