Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě

Burza kartiček Šmoulů ( z Alberta).

Milí příznivci modrých skřítků a také vy, kteří jste se rozhodli udělat radost dětem a podpořit je ve sběratelské vášni a sbírat s nimi kartičky do Šmoulího alba!   Akce v Albertu už skončila, nové kartičky už není možné získat. Přesto je možné, že vaše děti jsou smutné, protože jim chybí některá kartička z 24 a album s modrými skřítky není kompletní.

Proto jsme se rozhodli dočasně zde připravit Burzu kartiček Šmoulů.

Najdete ji na těchto stránkách  jako poslední v seznamu rubrik, vlevo, nad zelenou vlajkou mezinárodního jazyka Esperanto.

Máte-li album kompletní a zbylé kartičky už nepotřebujete, můžete je darovat na hraní jiným dětem. Až půjdete v Uherském Hradišti kolem fary (Masarykovo nám.36, vhodte je prosím do poštovní schránky, a přidejte k nim lístek Centrum pro rodinu. Děkujeme.

27.09.2011 02:53:12
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one