Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě

Mezinárodní škola ESPERANTA pro jednotlivce i pro celou rodinu.

Když chceš získat peníze, nauč se anglicky. Chceš-li najít nové přátele z různých zemí světa a prožít zajímavá dobrodružství, nauč se ESPERANTO!

Letní školu esperanta organizuje E@I v době od 21. července do 29. července 2012 v Nitře (Slovensko). Koná se v prostorách vysokoškolských kolejí (ŠD Zobor).

Dopoledne probíhá výuka esperanta, odpoledne zábava (výlety, zajímavé přednášky, sport atp.) a večer kulturní program (koncerty, filmy, zábava, včetně oblíbeného národního večera, ve kterém se představí hostitelská země). Akce je vhodná i pro úplné začátečníky v esperantu (výuka probíhá tzv. "přímou metodou"), i pro pokročilé.

Více informací (v českém jazyce) i přihlášku najdete na:

http://cs.lernu.net/pri_lernu/renkontighoj/SES/2012/index.php

Cena pro studenty do 18 let a děti je pouze 10 euro, pro dospělé zhruba 50 euro. Pro držitele karet ISIC je dohodnuta významná sleva na ubytování.

19.04.2012 00:42:05
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one