Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Při velikonočním požehnání Urbi et Orbi papež Benedikt VI, stejně jako jiní papežové před ním, přednesl velikonoční  pozdrav i v jazyce esperanto: Felician Paskon en Kristo resurektinta!
http://www.vatican.va/liturgical_year/easter/2009/urbi_et_orbi/urbi_orbi_en.html

Fotografie zástupců esperanta, přítomných při Urbi et Orbi a držících svůj originální transparent, najdete v dolní polovině stránek, když kliknete na odkaz :
http://www.ikue.org/pasko2009/pasko2009.htm#ESPERANTISTOJ

V bílé mikině a světle hnědých kalhotách na fotografii v následujícím příspěvku zde v této rubrice je předseda české esperantské mládeže Marek Blahuš. Po kliknutí se forografie zvětší.

14.06.2009 01:43:19
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one