Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Národní týden manželství.
Celonárodní kampaň na podporu manželství ve valentýnském týdnu.
www.tydenmanzelstvi.cz

Tiskové zprávy, konference, různé akce, vstupy v médiích, to vše na podporu kladné medializace manželství.

Národní týden manželství v roce 2010: Dobré manželství není samozřejmost.
Od 8. do 14. února 2010 proběhl v České republice už počtvrté Národní týden manželství. Je to iniciativa, která má lidem připomenout, že právě manželství je tou nejuspokojivější a nejúspěšnější alternativou pro soužití muže a ženy a pro správný vývoj a výchovu dětí. Současně má připomenout, že dobré manželství není samozřejmost. Je to vztah, který je třeba stále budovat, zdokonalovat
a pracovat na něm. V dobrém křesťanském manželství nemůže chybět Bůh, který je Láska, a taky by neměla chybět romantika, dobrá komunikace, přátelství, odpuštění a radost. On a Ona jsou v manželství jeden tým. Jejich vzájemná spolupráce je tím lepší, čím více každý z nich na sobě pracuje a rozvíjí vlastnosti jako je trpělivost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání. Rádi bychom povzbudili ty, kdo se do manželství chystají nebo už jsou svoji, aby v tomto týdnu zvláštním způsobem investovali do svého vztahu. Vyplatí se to!

LÁSKA JE TRPĚLIVÁ A LASKAVÁ, NEVYŽADUJE,  ABY BYLO VŽDY PO JEJÍM. NENÍ VŠEZNÁLEK, ALE DOKÁŽE LEDACOS POCHOPIT. NESPĚCHÁ SE URAZIT, JE ZDVOŘILÁ, K PROBLÉMŮM ZAUJÍMÁ POZITIVNÍ PŘÍSTUP. NEMÁ RADOST ZE ŠPATNOSTI, ALE RADUJE SE, KDYŽ SE  ŽIJE PODLE PRAVDY. NEJEDNÁ NEČESTNĚ A NEHLEDÁ JEN SVŮJ PROSPĚCH.. LÁSKA JE VYNALÉZAVÁ, LÁSKA NIKDY NEZANIKNE.

Vyžadují tyto vlastnosti lásky hodně vřelé city vůči člověku, kterého milujete? Nakolik vřelé city musíte v sobě mít, abyste mohli být laskaví? Nebo trpěliví?  City k lásce samozřejmě patří, ale opravdová láska nejsou jen emoce, ale především postoj a jednání.
A ty máme ve své moci.

Národní týden manželství s názvem Sliby nejsou chyby   proběhl 9.–15. 2. 2009 pod záštitou ministra práce Petra Nečase, za spoluúčasti dalších prorodinných organizací, mezi nimiž se aktivně zapojí také Asociace center pro rodinu.

Centrum pro rodinu v Uherském Hradišti se zapojuje letákovou akcí na  podporu NTM ve městě  Uherské Hradiště, informuje kněze v děkanátu o NTM, vývěskou s doprovodnými materiály na veřejně přístupním místě na náměstí v UH, anketou pro manžele a ve spolupráci s regionální knihovnou BBB výstavou knih s tématikou manželství.

12.02.2010 01:25:52
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one