Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě

Základem společnosti je silná a zdravá rodina. Takovou rodinu spolu vytvářejí  manžel, manželka a děti.

Hlava a srdce.

Jestliže má rodina v současném společenském prostředí nejen  přežít, ale zdravě se vyvíjet, stane se tak pravděpodobně hlavně tehdy, když  muži přijmou svou zodpovědnost za vedení vlastní rodiny. 

O speciální úloze ženy v rodině není třeba tolik diskutovat.  Žena má často výrazný přirozený mateřský pud, motivaci a cit pro rodinu. Ale to samo o sobě nestačí. Teprve, když se do budování rodiny zapojí i manžel, vytvoří oba spolu zdravou a šťastnou rodinu. Výhodou je, když  do prožívání manželských a rodičovských vztahů smíme pozvat i samotného Boha.

Naneštěstí v dnešní době mnoho mužů opouští (zvláště po duševní stránce)  své rodiny kvůli kariéře, osobnímu úspěchu nebo penězům. Toto jsou však jen velmi slabé náhrady za život ve šťastném rodiném zázemí, za milující manželku a blízké vztahy s dětmi.

Jestliže i tebe oslnila vidina úspěchu mimo rodinu, je právě teď ten správny čas přehodnotit priority a stát se vůdcem své rodiny.

Jako inspiraci vám nabízíme on-line knihu

MANŽELSKÝ SLABIKÁŘ

http://www.knihovna.net/direct.phtml?kniha=0031

Kliknutím  na odkaz se dostanete v této on-line knihovně přímo k této skvělé publikaci. I když je už staršího data, je v ní velká moudrost a návod na šťastný manželský život, který má neomezenou platnost. Ve sloupci vlevo jsou jednotlivé kapitoly. Slabikář si můžete číst přímo na internetu nebo si jej můžete zdarma stáhnout zazipovaný do svého počítače a pak jednoduše rozbalit.

28.12.2008 15:46:36
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one