Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

"Kdyby byli muži více spokojeni sami se sebou, byli by méně  nespokojeni se svými ženami" Voltaire

Krize středního věku.

Jednou, to už jsem byl ženatý asi 25 let, podíval jsem se po shlédnutí zajímavého pořadu v televizi pozorně na svou ženu a řekl jí, co mne v té chvíli právě napadlo:
"Drahá, před 25 lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali se na malou černobílou televizi.  Ale každé ráno jsem se probouzel vedle  krásné 25-tileté vášnivé blondýnky, vedle tebe.
Teď máme drahou moderní vilu, luxusní auto, krásnou velikou ložnici a plasmovou televizi, ale každou noc usínám vedle padesátileté ženské, vedle tebe.
Tak se mi zdá, že ty mi teď do toho scénáře jaksi nepasuješ."


Moje manželka je naštěstí velice rozumná ženská. Nezačala ječet, neotočila se ke mně zády, dokonce ani uraženě neodkráčela do jiné místnosti. Místo zahájení bobříka mlčení se nadechla a po chvilce promluvila.
Řekla mi, ať si tedy najdu vášnivou 25-tiletou blondýnku a ona už se postará, abych  znovu bydlel v laciném bytě, jezdil ve starém autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou černobílou televizi.

No řekněte, nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku.

28.12.2008 14:43:52
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one