Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
* 29.11. 2008
Církevní silvestr

Kdo jste z okolí Uherského Hradiště, zvu vás na SUPER akci, na tzv. Církevní silvestr. Možnost přespání na ubytovně nebo v Orlovně v UH na karimatce ve spacáku.

POZOR - JE TO UŽ TED KONCEM LISTOPADU!!!

29. 11.2008 (19:30 hod.) - 30. 11. 2008(1:30 hod.)

http://www.signaly.cz/cirkevni-silvestr-o

Oslava konce církevního roku s diskotékou,
tzv.  "církevní silvestr",

Společenství mládeže v Uh.Hradišti vás všechny zve na církevního Silvestra na "počest" konce liturgického roku v sobotu 29.11. od 19:30.

Chystá se program, bude i DJ (včetně karaoke - určitě to bude sranda), možná budou i nějaké křesťanské hudební videoklipy, možnost zablbnout na diskotéce a možná i nějaké filmy, přípitek, případně i ohňostroj.

přespání je možné v sále Orlovny na karimatce, cena za přespání je 30,-Kč/os

nebo v ubytovně na posteli - cena 250,-Kč/noc/os a do 15 let je cena 150,- Kč/noc/os.

Myslím ale, že tu karimatku a případně i spacák si musíte přivést s sebou ...

 

Chtěl bych vás všechny poprosit, abyste dali vědět, kdo přijede a kdo ne, protože podle toho budeme určovat cenu vstupného, ve kterém by měla být započítáno občerstvení a nealko nápoje (skutečně jde o vysoké výdaje a nechceme z vás ždímat peníze, ale na druhou stranu ani moc prodělat). Pro představu - jen nájem nás vyjde na 1500 až 2000 korun.

 Ta by se snad měla pohybovat lehce nad 50 korunami na osobu. Tak ať je vás co nejvíc! ;)

Ale přijet můžete samozřejmě i bez ohlášení :o) Pro případné dotazy je připraveno diskuzní forum.

Alkoholické nápoje bude možno si v malé míře koupit na baru (prý si vás ale pošéfí naše zkušená pořádková služba, aby to nikdo nějak nepřehnal). Budeme velmi rádi, když byste byli schopni přinést nějaké buchty nebo něco na tento styl - ať nejíme jen kupované věci. Recepty s sebou, rádi zkoušíme nové věci.

Pokud jste schopní si s kamarády připravit nějakou scénku pro pobavení, určitě tak učiňte - rádi se na vás podíváme. U této akce platí, že bude přesně taková, jakou si ji uděláme - může to být nudná diskotéka s občerstvením, která se dá udělat kdykoliv, nebo suprová akce plná srandy, kterou si maximálně užijeme.

 Uvidíme se v sobotu!

27.11.2008 00:40:18
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one