Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě

PRO NEZADANÉ

Setkání mládeže nad 25 let v Osové Bitýšce.

12 - 14.2. 2010

Diecézní Centrum života mládeže

Seznámení, hry, výlet, duchovní program, možnost návštěvy plesu

Doporučený příspěvek za pobyt 300 Kč.

Více info na  http://www.signaly.cz/setkani-starsi

         DEN A NOC PRO "MLADÉ DOSPĚLÉ"
 16. 5. 2009 NETRADIČNÍ SETKÁNÍ

PŘIJĎ SE POBAVIT A POZNAT ZAJÍMAVÉ LIDI A NOVÉ PŘÁTELE!

Místo:    Uherské Hradiště
Datum : sobota 16.5./neděle 17.5. 2009

KDE: v ORLOVNĚ v UHERSKÉM HRADIŠTI na
Mariánském náměstí

CO: PROGRAM : setkáme se mezi 8. - 9. hodinou dopoledne v budově Orlovny.  Můžete si vybrat v sobotu dopoledne krátký výlet do přírody nebo netradiční procházku městem. Následuje oběd - možnost v nové křesťanské restauraci Orlovna, dle individuálního výběru, nebo z vlastních zásob. Kdyby pršelo, tak místo výletu jiná sportovní aktivita, třeba stolní tenis v tělocvičně( 3 stoly). Po obědě bude svačina - občerstvení, a beseda a diskuse se dvěma mladými účastníky setkání, Zuzkou a Markem. Podělí se s námi o své zážitky z pobytu v Keni, Francii, Belgii, Holandsku, Bruselu a jinde. Kdo z vás bude chtít, může besedu doplnit o své zážitky během diskuse. Po ukončení diskuse bude možnost večeře opět v Orlovně, nebo z vlastních zásob. Po večeři se společně pomodlíme večerní modlitbu a zazpíváme si při kytaře. Dále si můžete vybrat buď přednášku V. Kodeta z DVD, hraní různých stolních her jako je Člověče nezlob se, karty apod.(přineste si vlastní), krátkou přednášku o vlivu sourozeneckých vztahů na formování charakteru člověka, nebo večerní individuální procházku městem, posezení v restauraci, pokec s novými kamarády nebo můžete jít spát. To všechno bude k dispozici. Kdo nechce přespat, asi se bude v tu dobu chystat k odjezdu. V neděli ráno je možnost snídaně v restauraci, účast na mši svaté v 10. hodin (mše svatá je i v 8.30) a pak už je program individuální.

PRO KOHO: Jsou zváni všichni mladí dospělí křesťané od 20 do 35 let včetně. Program je vytvořen spíše pro jednotlivce, ale vítány jsou i menší skupinky. Akci pořádá Centrum pro rodinu Uherské Hradiště a místní Jednota Orel.

KDY: sobota 16. KVĚTNA 2009/ neděle do pozdních večerních či brzkých ranních hodin. Přespání zajištěno bud přímo v Orlovně v pokojích s WC a sprchou, na posteli s lůžkovinami přímo v areálu Orlovny (250 Kč za postel) nebo na vlastních karimatkách a ve vlastním spacáku,(40 Kč) taky v Orlovně. Postel je nutno si rezervovat předem na  tel. 731 604 201 (počet je omezen).

Pro přespání ve spacáku stačí uvést požadavek do  přihlášky na akci.

Při přihlašování uveďte jméno, příjmení a místo bydliště, případně požadavek na přespání ve spacáku.

CO VZÍT S SEBOU: Věci osobní potřeby, svačinu, pokud máš a chceš vzít, tak nějakou tvou oblíbenou stolní hru. Budeme vděčni za kytaru, případně zpěvník. Kdo bude potřebovat, tak karimatku a spacák + oblečení na přespání. Budou se hodit i přezůvky.

PŘIHLÁSIT se na akci můžete e-mailem na uhcpr@seznam.cz
nebo SMSkou  na tel. 731 646 898, případně přímo v Centru pro rodinu
v Uherském Hradišti.

Těší se na tebe pořadatelé i tvoji noví kamarádi!

Případné dotazy proberte v diskusním tématu k této akci na :
 
http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=4339&co=vsechnynove


Na komunitním servru pro mladé křesťany www.signaly.cz bylo založeno
Společenství mladých dospělých
http://www.signaly.cz/mladidospeli  
Po zaregistrování se do systému signaly.cz se můžete stát jeho členy a zapojit se do diskuse
http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=4748

Můžete si také posílat soukromé vzkazy, upozornit ostatní na zajímavou akci, je tam i nástěnka společenství. 

Některé akce, které jste zde našli, pořádá přímo Centrum pro rodinu, ale posílejte sem i své tipy na vhodné akce z blízkého i dalekého okolí Uherského Hradiště. Pište na e-mail:  uhcpr@seznam.cz

Kdo máte zájem dostávat pozvánky na nové akce, pošlete nám svou e-mailovou adresu a nick, v předmětu uveďte Chci pozvánku na akce.
Můžete se taky přidat do společenství Klub přátelství pro nezadané křesťany na
http://www.signaly.cz/klubnezadanych
Tam si najdete zajímavé kamarády a dozvíte se o dalších akcích v různých krajích a děkanátech z celé ČR i ze Slovenska, kterých se můžete zúčastnit. Můžete také sami nějakou akci navrhnout.

Pokud máte 25 let a více, je pro vás dobrým tipem taky společenství nezadaných katolíků KLUB nebo SPONKA. Sdružuje lidi z celé Moravy (KLUB) a Čech (SPONKA).

Znáš KLUB a SPONKU? Přihlaš se na některou z akcí, které pořádají!
V Brně existuje společenství nezadaných katolíků nad 25 let,  pod názvem KLUB  a v Praze podobné společenství s názvem SPONKA. Tato společenství občas pořádají společné akce. Jsou to otevřená společenství a těší se na nové členy.

KLUB - společenství nezadaných katolíků (nad 25 let) fungující od roku 1992. Pořádá různé společenské, duchovní, sportovní akce, víkendovky, divadla, plesy apod. Na těchto akcích je možné navázat třeba jen nová přátelství, ale i nalézt životního partnera.
Naši členové a příznivci jsou z celé republiky, někteří i ze Slovenska, ale většinou pocházejí z Moravy. Členem KLUBU se může stát každý, kdo splňuje podmínky členství.

Klub Brno najdete na http://www.klub-brno.wz.cz/index.html

Kontakt pro info a přihlášení na všechny akce:

klub.brno@post.cz

Víkend pro nezadané

* 20. - 22. února 2009
  Praha (NAZARET- arcidiecézní centrum života mládeže)

Taky máš pocit, že na normální protějšek už prostě nenarazíš?

Že jsou všichni  věřící buď zasvěcení, zadaní, nebo úplně mimo? :o)

A nebo prostě jen zrovna s nikým nechodíš a chceš poznat nové lidi, zajít na výlet, pobavit se, vyslechnout zajímavou přednášku o vztazích, dát si čajík ve večerní čajovně atd..?

Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl/a ANO a je Ti 23 - 33 let (výjimky možné po dohodě) - přijeď do Nazareta!!

Přednášky budou mít v pátek manželé Imlaufovi a v sobotu manželé Novákovi.

Začínáme v 19 hodin večeří, s sebou 250,- Kč, spacák a dobrou náladu.

Těšíme se na každého!

www.praha.signaly.cz - tam jsou informace o domě, blíže o té akci, kontakty, popis cesty...

Jinak počet zájemců není omezen, jen je třeba přihlásit se do středy před akcí (tzn. 18..)

Budeme rádi, když se předem přihlásíš na mailu: adcm-pha@volny.cz; tel. 244 910 469, nebo osobně v Nazaretě.

* 29.11. 2008
Církevní silvestr

Kdo jste z okolí Uherského Hradiště, zvu vás na SUPER akci, na tzv. Církevní silvestr. Možnost přespání na ubytovně nebo v Orlovně v UH na karimatce ve spacáku.

POZOR - JE TO UŽ TED KONCEM LISTOPADU!!!

29. 11.2008 (19:30 hod.) - 30. 11. 2008(1:30 hod.)

http://www.signaly.cz/cirkevni-silvestr-o

Oslava konce církevního roku s diskotékou,
tzv.  "církevní silvestr",

Společenství mládeže v Uh.Hradišti vás všechny zve na církevního Silvestra na "počest" konce liturgického roku v sobotu 29.11. od 19:30.

Chystá se program, bude i DJ (včetně karaoke - určitě to bude sranda), možná budou i nějaké křesťanské hudební videoklipy, možnost zablbnout na diskotéce a možná i nějaké filmy, přípitek, případně i ohňostroj.

přespání je možné v sále Orlovny na karimatce, cena za přespání je 30,-Kč/os

nebo v ubytovně na posteli - cena 250,-Kč/noc/os a do 15 let je cena 150,- Kč/noc/os.

Myslím ale, že tu karimatku a případně i spacák si musíte přivést s sebou ...

 

Chtěl bych vás všechny poprosit, abyste dali vědět, kdo přijede a kdo ne, protože podle toho budeme určovat cenu vstupného, ve kterém by měla být započítáno občerstvení a nealko nápoje (skutečně jde o vysoké výdaje a nechceme z vás ždímat peníze, ale na druhou stranu ani moc prodělat). Pro představu - jen nájem nás vyjde na 1500 až 2000 korun.

 Ta by se snad měla pohybovat lehce nad 50 korunami na osobu. Tak ať je vás co nejvíc! ;)

Ale přijet můžete samozřejmě i bez ohlášení :o) Pro případné dotazy je připraveno diskuzní forum.

Alkoholické nápoje bude možno si v malé míře koupit na baru (prý si vás ale pošéfí naše zkušená pořádková služba, aby to nikdo nějak nepřehnal). Budeme velmi rádi, když byste byli schopni přinést nějaké buchty nebo něco na tento styl - ať nejíme jen kupované věci. Recepty s sebou, rádi zkoušíme nové věci.

Pokud jste schopní si s kamarády připravit nějakou scénku pro pobavení, určitě tak učiňte - rádi se na vás podíváme. U této akce platí, že bude přesně taková, jakou si ji uděláme - může to být nudná diskotéka s občerstvením, která se dá udělat kdykoliv, nebo suprová akce plná srandy, kterou si maximálně užijeme.

 Uvidíme se v sobotu!

2
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one