Pastorační centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě

Příručka pro snoubence

„Kéž bych byl býval před svatbou věděl…. tak bych se líp připravil, víc si to promyslel, nebo bych se byl vůbec neženil…." - tak přesně takovouhle větu si naštěstí ještě zatím neříkám, ale mnozí ženatí dost možná jo. A abych měl větší naději, že tu větu nebudu muset říkat ani po 28. dubnu, tak jsem sáhl po „povinné literatuře" pro snoubence - knížce s názvem „Kéž bych byl býval věděl…" od autora, jehož jméno Gary Chapman vám asi nebude cizí, pokud jste četli některou z jeho známých knih (např. Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Čtyři období manželství, Láska jako životní styl, Pět jazyků omluvy).

Není to kniha jen pro snoubence, ale i pro snoubenky.

Je určena pro lidi před vstupem do manželství, zasnoubené nebo prostě pro ty, kteří spolu zatím jenom chodí, ale myslí to vážně;-) Nebudou vás tak rušit „nadbytečné" rady neadresované vám, jak to bývá ve většině „vztahových knih", které se snaží zaujmout široké spektrum čtenářů od mladých nezadaných až po postarší vdovy seniorky a jsou tak někdy až moc obecné. Toto je kniha jen pro vás, zadané či zasnoubené nebo i novomanžele, a proto se do ní bez problému vejde o to více témat.

Takže konec skepse, že tu řadu moudrých knih nikdy nestačíte přečíst a sáhněte alespoň po téhle jedné! Pro mě byla velmi užitečná, i když už leccos načtené mám. :-)

Napsal ženich na signály.cz v rámci tématu měsíce Vztahy

Knihu vydal Návrat domů, www.navrat.cz. Můžete ji koupit ve všech křesťanských knihkupectvích, například v knihkupectví Cesta, Rašínova 5, Brno. Je o ni velký zájem, tak pokud ji už neseženete, zkuste u vydavatele.

14.02.2013 15:13:41
uhcpr
Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Centrum pro rodinu,Uherské Hradiště a okolí,manželství,láska,věrnost,muž,žena,dítě,mládež,seznamka, rande,svatba,příprava pro snoubence,advent,Vánoce,půlnoční mše,informace,Velikonoce,křest,zajímavé příběhy,víra,přednášky,společenství,akce,poutě
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one