Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

 * 29.11.2008 Uherské Hradiště
29. 11.2008 (19:30 hod.) - 30. 11. 2008(1:30 hod.)


http://www.signaly.cz/cirkevni-silvestr-o

Oslava konce církevního roku s diskotékou,
tzv.  "církevní silvestr",

Společenství mládeže v Uh.Hradišti vás všechny zve na církevního Silvestra na "počest" konce liturgického roku v sobotu 29.11. od 19:30.

Chystá se program, bude i DJ (včetně karaoke - určitě to bude sranda), možná budou i nějaké křesťanské hudební videoklipy, možnost zablbnout na diskotéce a možná i nějaké filmy, přípitek, případně i ohňostroj.

přespání je možné v sále Orlovny na karimatce, cena za přespání je 30,-Kč/os

nebo v ubytovně na posteli - cena 250,-Kč/noc/os a do 15 let je cena 150,- Kč/noc/os.

Myslím ale, že tu karimatku a případně i spacák si musíte přivést s sebou ...

 

Chtěl bych vás všechny poprosit, abyste dali vědět, kdo přijede a kdo ne, protože podle toho budeme určovat cenu vstupného, ve kterém by měla být započítáno občerstvení a nealko nápoje (skutečně jde o vysoké výdaje a nechceme z vás ždímat peníze, ale na druhou stranu ani moc prodělat). Pro představu - jen nájem nás vyjde na 1500 až 2000 korun.

 Ta by se snad měla pohybovat lehce nad 50 korunami na osobu. Tak ať je vás co nejvíc! ;)

Ale přijet můžete samozřejmě i bez ohlášení :o) Pro případné dotazy je připraveno diskuzní forum.

Alkoholické nápoje bude možno si v malé míře koupit na baru (prý si vás ale pošéfí naše zkušená pořádková služba, aby to nikdo nějak nepřehnal). Budeme velmi rádi, když byste byli schopni přinést nějaké buchty nebo něco na tento styl - ať nejíme jen kupované věci. Recepty s sebou, rádi zkoušíme nové věci.

Pokud jste schopní si s kamarády připravit nějakou scénku pro pobavení, určitě tak učiňte - rádi se na vás podíváme. U této akce platí, že bude přesně taková, jakou si ji uděláme - může to být nudná diskotéka s občerstvením, která se dá udělat kdykoliv, nebo suprová akce plná srandy, kterou si maximálně užijeme.

 Uvidíme se v sobotu!


* 21. listopadu 2008 Uherské Hradiště


HISTORICKY PRVNÍ STUDENTSKÁ MŠE SVATÁ
V UHERSKÉM HRADIŠTI !


V pátek 21. listopadu 2008 se ve františkánském kostele v UH koná Historicky první děkanátní studentská mše svatá. Začátek v 18.00 hodin. ( Od 15.00 do 17.50 hod. je běžné páteční zpovídání). Po mši svaté bude společná modlitba ( adorace Taizé) a následuje zábavný program v klášteře a pohoštění.

Všichni studenti středních i vysokých škol a ostatní mladí lidé ( nejen z UH děkanátu) jsou srdečně zváni na setkání s Hospodinem, s knězem i s dalšími kamarády z celého děkanátu.

 Program připravili studenti, adoraci povede schola z UH. Katecheze bude na téma "Boží království".

Diskuzní forum k této akci a pokec po ní, včetně  sdílení fotek, budou - li nějaké, a možnost virtuálního setkání s kamarády, kteří tam byli, najdete na  http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=2760 . Pokud se zaregistrujete na www.signaly.cz nebo už jste, můžete se po přihlášení zapojit do diskuze.  Na  http://www.signaly.cz/uhmladez  je diskuzní forum pro ty, kteří se chtějí zapojit do organizace různých akcí pro mládež UH děkanátu.Tedy, pokud se kliknutím na této stránce vpravo nahoře přidáte do společenství a jste zaregistrováni. Zaregistrovat se můžete kdykoliv.

Tyto  studentské mše svaté se budou konat pravidelně. Termín a místo další mše svaté se dozvíte na místě, ve zmiňované diskuzi, nebo zde nabo na oficiálních stránkách farnosti Uherského Hradiště http://www.farnostuh.cz/
 

28.11.2008 00:30:54
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one