Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

* 19. února 2009 v 18.45 hod.
  
(čtvrtek)

Centrum pro rodinu v UH vás zve na další, v pořadí druhý Duchovní večer v 18.45 hodin na faře v Uherském Hradišti. tentokrát na téma:  ODPUŠTĚNÍ

ODPUSTIT - jde to vůbec? Proč, jak a kdy odpouštět.

Zvoňte na zvonek Centrum pro rodinu.
Přijďte nejpozději  do 19.00 hodin, potom už budeme všichni v učebně ve dvoře, kam zvonek není  slyšet. V 19.00 se ještě někdo přijde ke vstupním dveřím podívat, jestli tam někdo nečeká.

*
11. února 2009, středa

CENTRUM PRO RODINU,
 Uherské Hradiště, Masarykovo nám. 36 (v budově
fary)
pro vás připravilo

Den otevřených dveří v rámci iniciativy Národní týden manželství v ČR

Seznámíte se s aktivitami Centra pro rodinu, které pro vás připravujeme, s prostorami, do kterých vás zveme, s lidmi, které na různých akcích pravděpodobně potkáte.

Zjistíte, které osobnosti naší současné politické scény podporují manželství a zdravou rodinu jako základ státu, porovnáte slib manželství klasického se "slibem" partnerů, kteří se rozhodli spolu bydlet, ale bez sňatku a žijí tedy ve společenství s.o.o., (s odpovědností omezenou).

Získáte seznam zajímavé a dobré odborné literatury, zaměřené na  úskalí komunikace mezi mužem a ženou, a na  rozvoj dobrých vzájemných vztahů mezi manžely.

Nabídneme vám Boží recept na šťastné manželství.

Velmi dobrá literatura je pro vás k dispozici také on-line na internetu, a to ke stažení zdarma, například Manželský slabikář  ( http://www.knihovna.net/direct.phtml?kniha=0031  ).

Některé zajímavé současné tituly budou nabízeny ke koupi přímo na Den otevřených dveří v místnosti Centra pro rodinu UH.

Těšíme se na vás
od 9.00 do 17.00 hod. ve středu 11. února 2009.

23.01.2009 23:31:31
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one