Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
      DEN A NOC PRO "MLADÉ DOSPĚLÉ"
 16. 5. 2009 NETRADIČNÍ SETKÁNÍ

PŘIJĎ SE POBAVIT A POZNAT ZAJÍMAVÉ LIDI A NOVÉ PŘÁTELE!

Místo:    Uherské Hradiště
Datum : sobota 16.5. 2009

KDE: v ORLOVNĚ v UHERSKÉM HRADIŠTI na
Mariánském náměstí

CO: PROGRAM : setkáme se mezi 8. - 9. hodinou dopoledne v budově Orlovny.  Můžete si vybrat : sobota dopoledne krátký výlet do přírody nebo netradiční procházku městem. Následuje oběd - možnost v nové křesťanské restauraci Orlovna, dle individuálního výběru, nebo z vlastních zásob. Kdyby pršelo, tak místo výletu jiná sportovní aktivita, třeba stolní tenis v tělocvičně( 3 stoly). Po obědě bude beseda a diskuse se dvěma mladými účastníky setkání, Zuzkou a Markem. Podělí se s námi o své zážitky z pobytu v Keni, Francii, Belgii, Holandsku, Bruselu a jinde. Kdo z vás bude chtít, může besedu doplnit o své zážitky během diskuse. Po ukončení diskuse bude možnost večeře opět v Orlovně, nebo z vlastních zásob. Po večeři se společně pomodlíme večerní modlitbu a zazpíváme si při kytaře. Dále si můžete vybrat buď přednášku V. Kodeta z DVD, hraní různých stolních her jako je Člověče nezlob se, karty apod.(přineste si vlastní), krátkou přednášku o vlivu sourozeneckých vztahů na formování charakteru člověka, nebo večerní individuální procházku městem, posezení v restauraci, pokec s novými kamarády nebo můžete jít spát. To všechno bude k dispozici. Kdo nechce přespat, asi se bude v tu dobu chystat k odjezdu. V neděli ráno je možnost snídaně v restauraci, účast na mši svaté v 10. hodin (mše svatá je i v 8.30) a pak už je program individuální.

PRO KOHO: Jsou zváni všichni mladí dospělí křesťané od 20 do 35 let včetně. Program je vytvořen spíše pro jednotlivce, ale vítány jsou i menší skupinky. Akci pořádá Centrum pro rodinu Uherské Hradiště a místní Jednota Orel.

KDY: sobota 16. KVĚTNA 2009/ neděle do pozdních večerních či brzkých ranních hodin. Přespání zajištěno bud přímo v Orlovně v pokojích s WC a sprchou, na posteli s lůžkovinami přímo v areálu Orlovny (250 Kč za postel) nebo na vlastních karimatkách a ve vlastním spacáku,(40 Kč) taky v Orlovně. Postel je nutno si rezervovat předem na  tel. 731 604 201 (počet je omezen).

Pro přespání ve spacáku stačí uvést požadavek do  přihlášky na akci.

Při přihlašování uveďte jméno, příjmení a místo bydliště, případně požadavek na přespání ve spacáku.

CO VZÍT S SEBOU: Věci osobní potřeby, svačinu, pokud máš a chceš vzít, tak nějakou tvou oblíbenou stolní hru. Budeme vděčni za kytaru, případně zpěvník. Kdo bude potřebovat, tak karimatku a spacák + oblečení na přespání. Budou se hodit i přezůvky.

PŘIHLÁSIT se na akci můžete e-mailem na uhcpr@seznam.cz
nebo SMSkou  na tel. 731 646 898.

Těší se na tebe pořadatelé i tvoji noví kamarádi!

Případné dotazy proberte v diskusním tématu k této akci na :
 
http://www.signaly.cz/diskuzeZobrazTema.php?id=4339&co=vsechnynove


31.03.2009 00:06:04
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one