Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

SETKÁNÍ RODIN z děkanátu

Uherské Hradiště
pátek 10.7. 2009, ve 13.00 hod.,pavilon F, stánek časopisu IN! - dívčí svět, v rámci Charismatické konference v Brně

Pozvánka:

Zveme všechny rodiny i jejich jednotlivé členy z celého děkanátu na setkání, které se uskuteční v rámci Katolické charismatické obnovy v Brně.
I když konference trvá více dní, naše setkání se uskuteční v pátek 10.7. 2009, kdy je nejširší výběr programu a taky možnost hlídání dětí v paralelní dětské konferenci během přednášky V. Kodeta a adorace.
Program celé konference najdete na
http://konference.cho.cz/program-konference-2009/

Přihlásit se na tento jeden den nebo na celou konferenci je možné předem bud na internetu (do 2.7.2009) http://konference.cho.cz/on-line-prihlaska/  , případně tištěnou přihláškou, která je k dispozici  v karmelitánském knihkupectví v Uherském Hradišti ( do 20.6.2009) a uhradit účastnický poplatek, případně poplatek za parkování, stravování nebo ubytování, pokud o ně budete mít zájem. Snížený poplatek platí: důchodci, mládež 15-18 let a studenti.

Mládež do 15-ti let má účast na konferenci bezplatnou. Paralelní dětský program je na konferenci zajištěn pro předem přihlášené (v přihlášce) děti od 4 let.

Celokonferenční vstupenka platí zároveň jako pětidenní jízdenka MHD v zónách 100 a 101.

 

Jednodenní vstup v sobě nezahrnuje jízdenku MHD!!

Kde a v kolik hodin se setkáme? V konferenčním pavilonu F po obědě ve 13.00 hodin, u stánku časopisu IN! - dívčí svět. (www.in.cz)

 Budeme rádi, pokud nám dáte vědět předem, že přijdete na krátké setkání rodin děkanátu Uherské Hradiště, a to na email: uhcpr@seznam.cz nebo na tel.: 731 646 898 . Na programu bude seznámení, sdílení dojmů a zážitků a nabídka dalších aktivit.

Na konferenci lze přijet i bez předchozího přihlášení. V tom případě ale není zaručena možnost parkování v areálu, bezplatného hlídání dětí na dětské konferenci, stravování a pod. Takže pro jistotu svačinu s sebou, a pití taky.

Pokyny k příjezdu na konferenci, ať už jste přihlášení předem nebo ne, najdete na :

http://konference.cho.cz/prijezd-a-mapky/ 

Dvacátý ročník Katolické charismatické konference se bude konat ve dnech 8. až 12. července 2009 v Brně. Hlavní program proběhne v moderním pavilónu F na brněnském výstavišti BVV. Záštitu nad konferencí převzal brněnský biskup Mons. ThLic. Vojtěch Cikrle a také náměstek primátora města Brna MUDr. Daniel Rychnovský. Program konference tvoří přednášky, adorace, neformální setkání, společná modlitba a bohoslužby.  Připravili jsme také videopozvání do Brna (možno prohlédnout i na YouTube).

02.06.2009 23:40:32
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one