Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
 

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA MÍSTENEK  PRO ÚČASTNÍKY MŠE SVATÉ SE SVATÝM OTCEM BENEDIKTEM XVI. V BRNĚ. 

 Kdy:             Neděle 27. září 2009 v 10 hodin

 Kde:             Mezinárodní letiště BRNO - Tuřany.

Místenky:      Z důvodu klidného průběhu zaplňování sektorů v prostoru mše svaté bez dlouhých front je vhodné si předem ve své farnosti objednat místenky pro účastníky bohoslužby se Svatým otcem. Místenky je možno si předem objednat nejen do sektorů pro běžné věřící, ale i do samostatných sektorů pro ministranty, mládež, a taky do sektoru pro rodiny s malými dětmi a kočárky. Jsou zdarma. (Sektory pro mládež budou v blízkosti přístupové cesty, aby bylo možno po skončení programu stihnout přesun do Staré Boleslavi).

Závazná objednávka místenek:

 Pro farnost Uherské Hradiště objednávejte místenky v děkanátním Centru pro rodinu Uherské Hradiště u p. Blahušové během hodin pro veřejnost (na faře) do 4. srpna 2009, osobně nebo e-mailem (uhcpr@seznam.cz). Uveďte prosím požadovaný sektor a pokud víte, tak i předpokládaný druh vaší dopravy do Brna.

Místenky do sektorů a balíčky pro účastníky bohoslužeb (s vyznačenými možnostmi parkování, plánku prostoru konání mše svaté, brožurkou s texty a pokyny ke mši sv. a dalšími informacemi).bude možno vyzvednout v první polovině září opět v Centru pro rodinu v Uherském Hradišti.

Nepřihlášení zájemci o účast na mši se Svatým otcem dostanou místenky až na místě bohoslužby, ale do vzdálenějších sektorů.
Sledujte webové stránky http://www.biskupstvi.cz/papezvbrne , kde jsou aktuální informace.

 

24.07.2009 13:26:49
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one