Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Esperanto je… : jazyk vhodný na všechno, jazyk s mnoha rysy, užitečný a zajímavý pro celou rodinu.

Televize NOE bude vysílat zajímavý  film o esperantu a esperantistech. Film, který představuje mezinárodní jazyk esperanto moderním a živým způsobem, je rozdělen do 6 dílů. První díl uvidíte několikrát v týdnu, začínajícím nedělí 16.8., další díly v týdnech následujících, pokaždé v jiném vysílacím čase. Vysílání  sledujte v programu televize NOE http://www.tvnoe.cz/program.html

Kdo nemá v nabídce kabelové televize nebo na satelitu tv Noe, může film sledovat živě přes internet ( http://www.tvnoe.cz/zive-pres-internet.html). Pokud se vám některý díl filmu bude líbit, ohodnoťte jej (čím vyšší počet bodů, tím lépe), nebo přidejte svůj komentář na:

http://www.tvnoe.cz/detail-poradu/esperanto-je-1-dil-jazyk-vhodny-na-vsechno-jazyk-s-mnoha-rysy.html

Esperanto je mezinárodní jazyk – pokud ho neznáte, nebo si myslíte, že už nefunguje, je toto film pro vás! Zažijete vynikající atmosféru „mezinárodní rodiny“, která bydlí všude po světě a velmi ráda používá esperanto mnoha způsoby. Po zhlédnutí filmu budete vědět mnoho o „Mezinárodním jazyku“ a jeho pestré komunitě. Získáte opravdový obraz esperanta, zprostředkovaný těmi, kteří tento jazyk skutečně znají a používají. Po filmu se ho možná bude chtít i sami naučit. Film, rozdělený do 6 částí, je výsledkem tříleté práce (2005-2008) a byl vytvořen mezinárodní spoluprací mnoha nadšenců, ale především díky filmaři Rogeneru Pavinskému z Brazílie v rámci organizace E@I – www.ikso.net .

05.08.2009 01:09:16
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one