Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Katolik.cz vyhlašuje sbírku na podporu křesťanských časopisů pro mládež.

Internetové stránky Katolik.cz vyhlašují dne 30.11.2009  v pořadí již čtvrtou Adventní sbírku. Výtěžek je letos určen na podporu křesťanských časopisů pro mládež, konkrétně pro časopis pro děvčata od 13 let IN! Dívčí svět ( http://www.in.cz/)  a Tarsicius (pro kluky u oltáře).

Princip sbírky je stejný  jako v minulých letech - zájemci, kteří chtějí přispět, vyplní určený formulář (viz. http://www.katolik.cz/sbirka2009/ ). Zde si také zvolí, jaký dárek chtějí dostat, zda potřebují potvrzení pro daň či pouze chtějí poslat e-mailem potvrzení o doručení platby.. Přispívá se přímo na účet Tarsicia či přímo na Nadační fond časopisu IN! Je možné také nechat si zaslat domů složenku.


Každý kdo přispěje částkou alespoň  300 Kč na tuto sbírku dostane od "katolíka.cz" dárkové  CD a každý, kdo přispěje částkou alespoň  500 Kč dostane navíc skvělou knihu otázek a odpovědí na téma víra od známého kněze P. Petra Šikuly: „Už víš?", která měla velký úspěch. Je to souhr otázek a odpovědí, které kladli lidé v rubrice otázek a odpovědí Katolik.cz a P. Šikula na ně odpovídal.


01.12.2009 21:50:05
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one