Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Skupina Credenc v Uherském Hradišti!


V neděli 14.2. 2010 v 15. 00 hodin bude ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti koncert skupiny CREDENC z ostravsko - opavské diecéze. Moderovat tuto ojedinělou akci přijede Aleš Juchelka.

Koncert bude benefiční a jeho výtěžek bude věnován na dokončení kostela Sv. Ducha a pastoračního centra Jana Pavla II. v Ostravě - Zábřehu.
http://ostrava-zabreh.farnost.com/
Někteří znáte i tamního kněze P. Vítězslava Řehulku, který byl jedním z oblíbených přednášejících na setkání mládeže v Klokotech u Tábora. Některé jeho promluvy si můžete přečíst na www stránkách jejich farnosti v rubrice Farní časopis. Střídají se tam s promluvami tamního kaplana. Poslechnout si je můžete všechny  ze záznamu na záznam půlnoční mše ČT1 25.12.2007

Skupina Credenc hrála na setkání mládeže v Klokotech u Tábora a taky při návštěvě papeže Benedikta XVI. ve Staré Boleslavi.

Skupina kromě koncertu taky doprovodí farní mši svatou pro děti v neděli v 10. hodin ve farním kostele v Uherském Hradišti.
Zve farnost Uherské Hradiště, společenství mládeže farnosti UH a o.s. Sarkander.

13.01.2010 22:11:07
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one