Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Víte už, že existuje Národní týden manželství?
Je to mezinárodní i česká celonárodní kampaň na podporu manželství ve valentýnském týdnu.

Dobré manželství není samozřejmost.

Od 8. do 14. února 2010 proběhne v České republice už počtvrté Národní týden manželství. Je to iniciativa, která má lidem připomenout, že právě manželství je tou nejuspokojivější a nejúspěšnější alternativou pro soužití muže a ženy a pro správný vývoj a výchovu dětí. Současně má připomenout, že dobré manželství není samozřejmost. Je to vztah, který je třeba stále budovat, zdokonalovat a pracovat na něm.
V dobrém křesťanském manželství nemůže chybět Bůh, který je Láska, a taky by neměla chybět romantika, dobrá komunikace, přátelství, odpuštění a radost. On a Ona jsou v manželství jeden tým. Jejich vzájemná spolupráce je tím lepší, čím více každý z nich na sobě pracuje a rozvíjí vlastnosti jako je trpělivost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání. Rádi bychom povzbudili ty, kdo se do manželství chystají nebo už jsou svoji, aby v tomto týdnu zvláštním způsobem investovali do svého vztahu. Vyplatí se to!
LÁSKA JE TRPĚLIVÁ A LASKAVÁ, NEVYŽADUJE,  ABY BYLO VŽDY PO JEJÍM. NENÍ VŠEZNÁLEK, ALE DOKÁŽE LEDACOS POCHOPIT. NESPĚCHÁ SE URAZIT, JE ZDVOŘILÁ, K PROBLÉMŮM ZAUJÍMÁ POZITIVNÍ PŘÍSTUP. NEMÁ RADOST ZE ŠPATNOSTI, ALE RADUJE SE, KDYŽ SE  ŽIJE PODLE PRAVDY. NEJEDNÁ NEČESTNĚ A NEHLEDÁ JEN SVŮJ PROSPĚCH.. LÁSKA JE VYNALÉZAVÁ, LÁSKA NIKDY NEZANIKNE.
Vyžadují tyto vlastnosti lásky hodně vřelé city vůči člověku, kterého milujete? Nakolik vřelé city musíte v sobě mít, abyste mohli být laskaví? Nebo trpěliví?  City k lásce samozřejmě patří, ale opravdová láska nejsou jen emoce, ale především postoj a jednání. A ty máme ve své moci.

Centrum pro rodinu v Uherském Hradišti připravilo v tomto týdnu spolu s regionální knihovnou BBB v Uherském Hradišti výstavu knih o vztazích v manželství, doprovázenou letáky.
Na Masarykové náměstí před knihkupectvím Portál bude propagační akce s rozdáváním letáků a anketou pro šťasné manželské páry. Výsledky ankety budou zveřejněny na těchto stránkách. Můžete se taky předběžně přihlásit na kurz Manželské večery, který se bude konat v březnu a v dubnu
v Centru pro rodinu UH.
Více se o Národním týdnu manželství dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz

04.02.2010 14:29:37
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one