Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

 DĚKANÁTNÍ
DEN PRO MUŽE


Buchlovice, neděle 6.6. 2010

Centrum pro rodinu Uherské Hradiště zve věřící muže z celého uherskohradišťského  děkanátu a okolí, všech věkových skupin, na  DĚKANÁTNÍ DEN PRO MUŽE, který se uskuteční 6.6. 2010 v Buchlovicích.

Duchovním vůdcem DNE PRO MUŽE  bude
P. Mgr. Rudolf Chmelař, farář v Buchlovicích.

Program:

1. Začátek - setkání mužů, bude v 9.30 hodin ve farním kostele v Buchlovicích - mše svatá s promluvou pro muže: Muž a jeho rodina. (Mše svatá nebude sloužena zvlášť, jedná se o pravidelnou mši sv. pro farníky v Buchlovicích, ale promluva bude zaměřena na Den pro muže).

2. Následovat bude výlet do přírody (do cíle, vzdáleného max. 3/4 hodinu cesty), volným procházkovým tempem, oběd v hospůdce, promluva Muž a jeho Bůh a cesta zpět do Buchlovic. Během výletu možnost přátelských osobních rozhovorů s P. Rudolfem Chmelařem nebo s dalšími účastníky setkání mužů. Je připravena i mokrá varianta v případě nepříznivého počasí.

3. Setkání bude pokračovat v kostele nebo v jiné vhodné budově promluvou Muž na cestě životem, návaznou debatou a diskusí (můžete si připravit otázky), závěrečnou modlitbou a požehnáním.

4. Konec setkání je plánován nejpozději v 16.00 hodin.

JE MOŽNÉ ZÚČASTNIT SE JEN TÉ ČÁSTI SETKÁNÍ, KTERÁ JE PRO VÁS PŘIJATELNÁ, AŤ UŽ
Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU.

SETKÁNÍ SE USKUTEČNÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ!

Už jste ve svém životě dosáhli bodu, kdy jste si připadali, že běžíte tak rychle a jste natolik zaneprázdněni, že vám uniká zhruba 70 % všeho toho, co se děje kolem vás? Tak to je nejvyšší čas přijít na Den pro muže! Je fajn občas se zastavit, odreagovat se a užít si výhradně mužskou společnost. Uvědomit si, kdo vlastně jsem, kam jdu, a co po sobě chci zanechat, a taky si připomenout důležitost často nedoceněné role muže a otce v rodině.

Tématem setkání bude motto: Muž a jeho Bůh, Muž a jeho rodina, Muž na cestě životem.

Pokud bude deštivé počasí, bude připravena tzv. mokrá varianta - místo výletu do přírody společná návštěva nějakého  zajímavého objektu v Buchlovicích.

Pokud bude pěkné počasí,
bude v zámecké zahradě v Buchlovicích možnost setkání manželek (i s dětmi) ženatých účastníků Dne pro muže, nebo rodin těch svobodných. Program setkání těchto rodinných příslušníků  zajistí Centrum pro rodinu Uherské Hradiště.

Přihlášky zasílejte na e-mail: uhcpr@seznam.cz nebo SMS na tel.: 731 646 898,
Prosíme o zaslání přihlášky i tehdy, pokud máte zájem sezúčastnit, ale nevíte ještě jistě, jestli vám to vyjde, abychom měli představu, kolik mužů se asi zúčastní. Účast je zdarma, jídlo a pití v hospůdce si platí každý sám. V přihlášce uveďte vaše křestní jméno (příjmení nemusíte), a bydliště (obec). Na akci je samozřejmě možné přijt i bez přihlášení, nebo se přihlásit anonymně (bez uvedení bydliště, uvést pouze křestní jméno). Přihlášení účastníci obdrží (pokud si to budou přát) po mši svaté před začátkem výletu startovní vizitku (křestní jméno, místo bydliště), která všem usnadní vzájemnou případnou komunikaci. Zároveň bude možnost přispět drobným dobrovolným příspěvkem na režijní náklady akce.

Vlastníte satelitní navigaci GPS, pro orientaci v přírodě? Vezměte si ji s sebou, možná najdete něco zajímavého. Doma nezapomeňte ani touhu po dobrodružství a smysl pro humor.

Máte tip na cíl výletu nebo mokrou variantu? Napište nám nebo zavolejte, at je z čeho vybírat! Podobná setkání plánujeme i v budoucnu, takže každý nápad se bude hodit. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás.

26.03.2010 18:56:58
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one