Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

SETKÁNÍ RODIN z děkanátu Uherské Hradiště
čtvrtek 8. 7. 2010, v rámci Katolické charismatické konference v Brně

Pozvánka:

Zveme všechny rodiny i jejich jednotlivé členy z celého děkanátu na setkání, které se uskuteční v rámci Katolické charismatické konference v Brně.
I když konference trvá více dní, naše setkání se uskuteční ve čtvrtek 8.7. 2010 během obědové pauzy a divadelního představení, před přednáškou V. Kodeta. Kdo má zájem seznámit se s lidmi z děkanátu a pohovořit s nimi, zajděte během této doby k bufetům v zadní straně sálu. Jsou tam stolky s lavečkami a blízko (v podzemí) je i centrální WC. Na oděv si připevněte jako poznávací znamení malé usměvavé sluníčko z papíru, které vám určitě rády namalují vaše děti. I děti mohou mít na oděvu sluníčko a jistě vám rády pomohou objevit další sluníčka ve vaší blízkosti. 
Na konferenci je možnost hlídání dětí během přednášek (od 4 let)  v paralelní dětské konferenci.

http://konference.cho.cz/d%C4%9Btsk%C3%A1-konference.aspx

Přihlásit se na tento jeden den nebo na celou konferenci je možné předem bud na internetu 
http://konference.cho.cz/on-line-p%C5%99ihl%C3%A1%C5%A1ka.aspx

a to do 1.7. 2010 do 12.00 hodin, případně v tištěné přihlášce,
která je k dispozici  v karmelitánském knihkupectví v Uherském Hradišti a co nejdříve a uhradit účastnický poplatek, případně poplatek za parkování, stravování nebo ubytování, pokud o ně budete mít zájem. Snížený poplatek platí: důchodci, mládež 15-18 let a studenti.

Mládež do 15-ti let má účast na konferenci bezplatnou.

Celokonferenční vstupenka platí zároveň jako pětidenní jízdenka MHD v zónách 100 a 101.

Jednodenní účastnické vstupné v sobě nezahrnuje jízdenku MHD!!

Na konferenci lze přijet i bez předchozího přihlášení a zakoupit vstupenku přímo v pokladně areálu během ranních hodin,  ale v tom případě není jistá možnost parkování v areálu, bezplatného hlídání dětí na dětské konferenci, stravování a pod.

KATOLICKÁ CHARISMATICKÁ KONFERENCE 2010 probíhá

v termínech  STŘEDA 7.7. - NEDĚLE 11.7.

Program najdete na http://konference.cho.cz/program-konference-2010.aspx

Pavilon F brněnského výstaviště se letos již po čtvrté stane na několik dnů útočištěm více než dvou tisícovek věřících, kteří přijedou do jihomoravské metropole, aby vyslechli přednášky i osobní svědectví, a aby se ve společenství s druhými povzbudili na cestě víry i služby.

Nedílnou součástí programu bývá "dětská konference", proto konferenci navštěvuje stále více rodin s dětmi. K dění na konferenci patří i kulturní nabídka – divadelní představení, koncerty apod.

Katolickou charismatickou konferenci organizuje v České republice od roku 1989 hnutí Katolické charismatické obnovy. Jak uvádějí organizátoři konference na oficiálních stránkách konference.cho.cz, účast letos přislíbil také francouzský kněz Jacques Philippe, známý exercitátor i autor několika knih z komunity Blahoslavenství.

22.06.2010 01:15:38
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one