Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

ČAJOVNA PRO věřící STUDENTY, studující na školách
V UHERSKÉM HRADIŠTI
Ve středu 20. října 2010 od 14.30 do 17. 00 hodin bude příležitost  k  setkání věřících studentů ze všech středních a vysokých škol v Uherském Hradišti. V Centru pro rodinu na Masarykově náměstí (v budově farního úřadu, vedle knihkupectví Portál, zvonek Centrum pro rodinu) bude pro účastníky akce připravena čajovna - ochutnávka různých druhů čaje. Každý si s sebou vezměte pruh papíru, na který napište krátký úryvek z Bible, který vás zaujal, nebo který chcete jako poselství předat dalším účastníkům. Papír několikrát přeložte a po příchodu do Centra ho vložíte do připravené ozdobné schránky. Při odchodu domů si potom každý účastník z této schránky jeden z  těchto papírů s biblickým vzkazem  odnese na památku a doma před večerní  motlibou přečte.  Papír nepodepisujte, ale kdo chce, může složený, případně zalepený papír s  biblickým vzkazem  nějak vhodně ozdobit nebo mu dát speciální tvar, případně na něj napsat svůj e-mail, pokud se chcete tímto způsoben s někým neznámým seznámit. Vzhledem k tomu, že studenti budou přicházet a odcházet každý v jinou dobu, bude kromě popjení čaje a chroupání sušenek na programu především volná diskuse o vaší škole a jiných věcech, které vás zajímají. Akce je součástí iniciativy Biblický impulz. Těší se na vás pracovníci Centra pro rodinu Uherské Hradiště, e-mail: uhcpr@seznam.cz, www.centrumprorodinu.webgarden.cz

 

05.12.2016 02:58:31
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one