Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

ESPERANTO

 Znáte ESPERANTO?

Besedu pro nové zájemce o tento moderní mezinárodní jazyk i pro zkušené esperantisty nabízíme ve středu 16.3.2011 od 14.30 do 17.00 hodin na faře v Centru pro rodinu v Uherském Hradišti, tel.731 646 898, e-mail: uhcpr@seznam.cz

ESPERANTO - geniálně jednoduchý, mezinárodně srozumitelný jazyk sbližuje národy a zlepšuje vzájemné vztahy a komunikaci mezi lidmi na celém světě. Obohatí váš rodinný život o  spoustu zajímavých okamžiků a společných zážitků, a to i tehdy, pokud se ho začne učit a používat třeba jenom jeden člen rodiny. Jednotlivcům nabídne možnost účasti na různých místních i mezinárodních akcích, při kterých je možné seznámit se spoustou zajímavých lidí. Říká se, že angličtinu se lidé učí proto, aby získali peníze, a esperanto proto, aby získali nové přátele. Naučit se Esperanto doporučuje lidem každého věku i známý nadšený esperantista, MUDr. Jaroslav Max Kašparů, jáhen, psychiatr a spisovatel, který v esperantu vydal svou sbírku Vánoční paradoxy. Také jeho www stránky http://www.norbertinum.cz/ jsou psány dvjjazyčně: česky a v esperantu.

01.02.2011 01:08:45
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one