Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Zázračné znamení v Itálii, které můžet vidět i vy!

Ve svatyni La Madonna dei Fiori v severoitalském městečku Bra (asi 60 km od Turína) se každý rok v prosinci opakuje neobvyklý jev - často v silném mrazu a někdy i sněhu - kvetou asi od 8.12. - 29.12. stromy rostoucí na místě dávného zjevení Panny Marie, (29.12.1336). Na tomto poutním místě již došlo také k několika zázračným uzdravením tělesným a mnoha uzdravením duchovním. Tuto anomálii od roku 1700 až do dnešních dnů zkoumají a dokumentují i vědci z turínské university. Fotografie a celý podrobný článek najdete v prvním lednovém čísle časopisu Milujte se, strana 4-7, na http://www.milujte.se/

Časopis, který byl ve farním kostele v Uherském Hradišti na stolku za lavicemi, je již rozebrán. Podívat se do něj můžete v Centru pro rodinu (na faře), kde vám rádi článek o tomto zázraku i s fotografiemi půjčíme k nahlédnutí.  Kostel je stále otevřen každý všední den do 12.00 hodin, tam můžete zajít navštívit Toho, který ve vaší duši a vašem srdci může způsobit mnohem větší zázrak, než je ten v Itálii, Ježíše. Čeká tam na vás s otevřenou náručí, aby vás objal a řekl vám, jak moc vás má rád.

07.02.2011 00:05:18
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one