Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Nabídka soukromé adorace, při které si můžete vyprosit mnoho milostí a významně posunout svůj osobní vztah k Ježíši Kristu, přítomnému ve svatostánku:
Farní kostel v Uherském Hradišti (na Masarykově náměstí) bývá během roku otevřen během dopoledne každý všední den po ranní mši svaté, tedy zhruba od 8.30 až do 12.00 hodin. Po dobu letních prázdnin je otevřeno kromě pondělí každý den od 8.30 do 17.00, s polední přestávkou. Jsou zde k dispozici školení ochotní průvodci, kteří vás na požádání zdarma seznámí s historií kostela a jeho interiérem.

 
Využij této příležitosti, člověče! Ježíš, Pán vesmíru a tvůj Stvořitel, tě zve na návštěvu!
Stal se dobrovolně vězněm lásky ve svatostánku všech kostelů světa. Z lásky k tobě. Miluje tě a čeká na tebe. Touží po tvé lásce a po rozhovoru s tebou. Teď je čas milosti, nabídka k přátelství s Bohem. Kdo nemá zájem o Boží milosrdenství, ten musí počítat s Boží spravedlností. Nejenom pro druhé lidi, ale i sám pro sebe. Tak přijď a zůstaň aspoň chvíli v tichém rozhovoru s Ježíšem! Chce ti dát plnou náruč lásky a štěstí. Protože on sám je Láska s velkým L.
11.08.2011 01:57:51
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one