Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Víte o tom, že socha sv. Pia stojí u hotelu Slunce v Uherském Hradišti? Mnoho lidí vkládá svou dlaň do dlaně sochy mnicha u Pasáže hotelu Slunce, a něco si přeje. Aby jste si toho mohli přát hodně a ještě víc se vám splnilo, přečtete si něco zajímavého o tomto světci nebo se podívejte na video.  Bůh je štědrý a když zjistíte, jaké zázraky se děly na přímluvy patera Pia z Pietrelciny za jeho života, určitě ho budete prosit o přímluvu za podobné věci taky. A navíc, pater Pio slíbil, že po smrti bude z nebe pomáhat ještě víc než za svého života.

Sv. Padre Pio di Pietrelcina

(Narozen 25.05.1887, zemřel 23.09.1968, svatořečen 26.06.2002.)

Znáte nějakého člověka, který míval horečky přes 48 stupňů Celsia, měl v rukou, nohou a boku nehojící se a krvácející rány,  ze kterých se linula krásná vůně? Osobu, která téměř nejedla a podle vědců by její denní příjem potravy nestačil k přežití ani kojenci? Člověka, který býval k vidění na dvou různých místech světa zároveň (bilokace)? Takový muž skutečně existoval! Jde o italského mnicha, kapucína, kterého socha stojí v ČR například u hotelu Slunce v Uherském Hradišti, svatého patera Pia z Pietrelciny. K jeho hrobu v San Giovanni Rotondo putují zástupy lidí. Můžete o něm shlédnout kratičký dokument na ČT, na adrese http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10123417216-svetci-a-svedci/208562211000013-04.05.2008-16:15-pater-pio.html

nebo si přečíst knihy, které o něm byly napsány, a taky zajímavé články na internetu, například na http://web.katolik.cz/feeling/1_7.htm

11.11.2011 02:49:20
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one