Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

DEN VELKÉ AMNESTIE PRO CELÉ LIDSTVO.

NEDĚLE BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ
15. dubna 2012

 Neděle, která následuje po Velikonocích, je Neděle Božího Milosrdenství. Je to den velké amnestie pro každého člověka i pro celé lidstvo.

Je možnost získat mnoho velkých darů a milostí.  Podmínka je být po dobře vykonané svátosti smíření, tedy ve stavu milosti posvěcující, bez těžkého hříchu, a přistoupit v tuto neděli ke zdroji života, ke svatému přijímání. V tento den jsou otevřena stavidla Božího milosrdenství. Tento svátek je útočištěm a otevřenou náručí Boží pro všechny lidi, zvláště pro všechny, i ty největší, hříšníky.

 

Novéna k Božímu milosrdenství, tzv. Korunka:

http://andelstrazny.webgarden.cz/novena-k-bozimu-milosrdenstvi

Novénu včetně nádherných modliteb, které nadiktoval blahoslavené sestře Faustyně sám Ježíš, najdete na

http://www.kmbm.cz/ucta_k_bozimu_milosrdenstvi/svatek/

Je možné se ji modlit i kdykoliv jindy během roku. Celá církev se ji modlí během 9 dní před Nedělí Božího milosrdenství, začíná se na Velký pátek. Modlitbou novény můžeš získat všechny milosti i časné dary, které potřebuješ pro sebe nebo jiné lidi !  Není to jen nějaká další pobožnost či modlitba navíc. S ničím podobným nesrovnatelná pobožnost k Božímu Milosrdenství rozhoduje o osudu světa a o osudu lidstva. Může rozhodnout i o tvém osudu a o osudu lidí, za které se budeš modlit. Je to přímá cesta k Tomu, který jediný má moc zachraňovat, k Ježíši ukřižovanému a zmrtvýchvstalému.

Bože,
nabízím Tvému milosrdenství svou minulost,
Tvé lásce svou přítomnost,
Tvé prozřetelnosti svoji budoucnost.

(Pater Pio)
10.04.2012 19:03:10
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one