Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

VII. světové setkání rodin: Miláno, 30.5. – 3.6.2012

V roce 2012 proběhne již Sedmé světové setkání rodin, tentokrát v italském Miláně.

Tématem setkání je „Rodina – práce a slavení“.

„Nadcházející Světové setkání rodin vytváří jedinečnou příležitost pro nové zamyšlení nad prací a slavením s ohledem na sjednocenou, životu otevřenou rodinu, dobře začleněnou ve společnosti a v církvi, která vedle ekonomického zajištění rodinného jádra věnuje pozornost i kvalitě vztahů.“ Papež Benedikt XVI.

Nabízíme možnost společné účasti rodin z ČR na tomto světovém setkání, které zajišťuje cestovní kancelář Miklas Tour. Podrobnější informace získáte na tel. 582 338 411 nebo 603 545 617. Přihlášky mají rodiny směřovat přímo na CK Miklas Tour. Najdou je na  http://www.miklastour.cz/prihlaska/
 a pak je mají podepsané zasílat na CK Miklas Tour, Pešinova 21, 796 01 Prostějov. Kvůli velikému zájmu o ubytovací kapacity v Miláně je třeba se přihlásit co nejdříve.

Aktuální informace a přípravné katecheze najdete na

http://www.rodiny.cz/07/?pg=akce_svetova_setkani_rodin
18.01.2012 00:36:03
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one