Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Výzva pro šťastné manželské páry.

V rámci národního týdne manželství hledáme manželské páry, které se shodují na tom, že jejich manželský slib byl dobrým rozhodnutím. Dovolíme si takové páry požádat o zodpovězení těchto otázek:

·           Jak dlouho jste manželé?

·           Proč byste doporučili manželství ostatním?

·           Co vám nejvíce pomáhá žít pěkný manželský vztah?

Z odpovědí, které nám přicházejí, zveřejňujeme na podporu instituce manželství a pro inspiraci ostatním:


1. Jsme manželé 9 let.

2. Opora druhého, pocit jistoty a bezpečí.

3. Manželství nejvíce posiluje ten druhý a jeho láska, důvěra a pochopení.

Eva


  1. Jsme manželé tři roky.

  2. Protože partneři v manželství spolu chtějí být nejen v dobrém, ale i když přijdou náročnější chvíle, kdy se mnoho nesezdaných rozchází. S manželem máme v sobě navzájem jistotu, kterou potřebujeme nejen my, ale i naše děti a navíc vnímáme manželství jako svátost, ze které můžeme neustále čerpat Boží poženání.

 3. Pomáhá nám partnerský rozhovor (prostor pro řešení problémů ve vztahu, sdílení trápení i radostí), schopnost odpouštět a spoečná sv. smíření, naslouchání a empatie, ujišťění se o neměnných hodnotách na prvních příčkách žebříčku hodnot (Bůh....), společné zájmy (pokud na ně zbude čas:)), podpora přátel, kteří mají podobné hodnoty a žijí v manželství (mají někdy problémy až překvapivě podobné těm našim:)).  

Magda

Napište i vy váš postřeh! Jako podpis stačí křestní jméno.

e-mailová adresa je: uhcpr@seznam.cz

Děkujeme všem, kdo se do ankety zapojí.

Máme pro ně připraven zajímavý dárek - zdarma účast v připravovaném kurzu Manželské večery, samozřejmě pokud o něj budou mít zájem.

ESPERANTO

V úterý 30. 3. 2010  Marek Blahuš, zástupce České esperantské mládeže, v Brněnské kabelové televizi ( www.b-tv.cz ) mluvil o esperantu. Kdo se chtěl dozvědět něco zajímavého o tomto jazyku a lidech, kteří ho používají, mohl to přibližně v 11 hodin sledovat také na na www.b-tv.cz.

Marek Blahuš připravil z vysílání záznam, takže si video můžete přehrát také zde:

http://dotsub.com/view/3d16cdf8-6930-4181-9a89-b2607f712d35


POZOR - ZMĚNA!

Děkanátní setkání mládeže Uherskohradišťského děkanátu

DĚS 2010

Čeká vás celý víkend plný duchovna, her, zpěvu, přátel, nových přátel a ...zbytek se nechte překvapit:-)

Změna místa setkání: pastorační středisko Ostrožská Lhota.
Datum je stejné, víkend 9 -11. 4. 2010, cena: 100 Kč.
Více info opět najdete na http://uhmladez.signaly.cz/dekanatni-setkani
http://www.signaly.cz/dekanatni-setkani-r

----------------------------------------------------------

..a to na Arše v Rajnochovicích...

Táborové středisko ARCHA Rajnochovice: http://www.ado.cz/sarkander/archa/

Takže ani neuvažujte nad tím, že byste nejeli, protože to fakt bude stát za to:-)

...více info na uhmladez.signaly.cz

PŘIHLÁŠKY do 8. dubna! (kdo přijede bez přihlášení, hrozí mu akorát to, že možná na něj nezbude jídlo.)

desprihlasky@seznam.cz
nebo tel.:774 708 380
nebo  Monika Mezuliáníková, Nedakonice 505, 687 38

Přehled velikonočních bohoslužeb ve farním i františkánském kostele v Uherském Hradišti najdete na stránkách farnosti Uherské Hradiště

http://www.farnostuh.cz/

DEN VELKÉ AMNESTIE PRO CELÉ LIDSTVO.


Bože,
nabízím Tvému milosrdenství svou minulost,
Tvé lásce svou přítomnost,
Tvé prozřetelnosti svoji budoucnost.

(Pater Pio)

NEDĚLE BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ
11. dubna, vždy první neděle po Velikonocích

Na Velký pátek začíná novéna k Božímu milosrdenství.

http://andelstrazny.webgarden.cz/novena-k-bozimu-milosrdenstvi

Novénu včetně nádherných modliteb, které nadiktoval blahoslavené sestře Faustyně sám Ježíš, najdete na

http://www.kmbm.cz/ucta_k_bozimu_milosrdenstvi/svatek/

Je tvé srdce zraněno a potřebuje vyléčit? Modlitbou novény můžeš získat všechny milosti i časné dary, které potřebuješ pro sebe nebo jiné lidi ! Není to jen nějaká další pobožnost či modlitba navíc.  S ničím podobným nesrovnatelná pobožnost k Božímu Milosrdenství rozhoduje o osudu světa a o osudu lidstva. Může rozhodnout i o tvém osusu a o osudu lidí, za které se budeš modlit. Je to přímá cesta k Tomu, který jediný má moc zachraňovat, k Ježíši ukřižovanému a zmrtvýchvstalému.

11. dubna, první neděle po Velikonocích, je Neděle Božího Milosrdenství, den velké amnestie pro každého člověka i pro celé lidstvo.
Je možnost získat mnoho velkých darů a milostí. Podmínka je být po dobře vykonané svátosti smíření a přistoupit v den svátku ke zdroji života, svatému přijímání. V tento den jsou otevřena stavidla Božího milosrdenství. Tento svátek je útočištěm a otevřenou náručí Boží pro všechny lidi, zvláště pro všechny, i ty největší, hříšníky.

KURZ PŘIROZENÉHO PLÁNOVÁNÍ RODIČOVSTVÍ

Kurz bude probíhat ve farnosti Kunovice, pravděpodobně ve "farním domečku".

První setkání proběhne v úterý 23.3. 2010 v 17. hodin.

Kurz zahrnuje 4 setkání zhruba v měsíčních intervalech (podle metodiky Ligy pár páru), pod vedením zkušené lektorky ze Zlína.

Centrum pro rodinný život Olomouc tento rok slaví 20 let svého trvání.

Jedním z aktivit k tomuto výročí je putování dřevěné sošky Panny Marie, spojené s modlitbou za rodiny, po jednotlivých děkanátech. V děkanátu Uherské Hradiště  bude tato putovní soška od 26.2. do 12.3. 2010.

Kdo můžete, zapojte se prosím v těchto 14 dnech do modliteb za rodiny v naší zemi. Pomodlete se jakoukoliv vhodnou modlitbu nebo použijte modlitbu  za rodiny od Jana Pavla II.

Putovní soška panny Marie pochází z Francie a zhotovila ji poustevnice, která má k naší vlasti velmi blízký vztah. Již delší dobu se tato poustevnice modlí za rodiny v České republice. Tato soška svědčí o jejích modlitbách a obětech za naši zemi, především za rodiny. Na místě, které poustevnice jeiž 40 let obývá, byla postavena malá kaple. K putování sošky byly vydány letáčky s obrázkem sošky a modlitbou za rodiny od Jana Pavla II.

Soška je k putování připravena v ozdobné krabici o délce zhruba 60 cm. K přenášení slouží speciální textilní taška.

Na sošku a letáček s modlitbou  za rodiny od Jana Pavla II. se můžete podívat na http://www.rodinnyzivot.cz/

Dne 7.11. 2010 bude putování sošky zakončeno slavnostní mší sv. v Katedrále sv. Václava v Olomouci.

DĚKANÁTNÍ  POSTNÍ  DUCHOVNÍ  OBNOVA  MLÁDEŽE


Kdy: PÁTEK 12. 3. 2010 - NEDĚLE 14. 3. 2010

Kde: Staré Město u Uh. Hradiště; ORLOVNA

Přednášející: kpt. P. Petr Fiala, vojenský kaplan AČR v Pardubicíc

S sebou: spacák, karimatku, psací potřeby, blok na poznámky, bibli, hodinkyJ, 200 Kč

Obnovu zahájíme v pátek studentskou mší sv. v 18:00 hod. v kostele sv. Michaela ve Starém Městě. Po té budeme pokračovat křížovou cestou. Následovat bude přednáška a beseda P. Petra Fialy o službě vojenského kaplana a misích v cizině ( Irák, EUFOR, ISAF…)

Zakončíme v neděli v 9:00 hod. mší svatou.
Čeká na vás bohatý duchovní program k zamyšlení a
ztišení a mnoho nových přátel stejného smýšlení.

Ve volné chvíli možnost soukromé adorace a svátosti smíření.

Těší se na vás otec Petr, otec Miroslav a  Iva J

Hlásit se můžete na adrese ivatal@centrum.cz (uveďte-jméno, věk, kontakt, případný počet) či případně na mobil 604/173265

Duchovní obnova pro muže na téma:
Mužská spiritualita

sobota 6.3.2010
Klášter dominikánů, Slovenská 14, Olomouc

Obnovu povede P. Bernard Slaboch OPraem

Bližší informace:
snevajs@arcibol.cz

Víte už, že existuje Národní týden manželství?
Je to mezinárodní i česká celonárodní kampaň na podporu manželství ve valentýnském týdnu.

Dobré manželství není samozřejmost.

Od 8. do 14. února 2010 proběhne v České republice už počtvrté Národní týden manželství. Je to iniciativa, která má lidem připomenout, že právě manželství je tou nejuspokojivější a nejúspěšnější alternativou pro soužití muže a ženy a pro správný vývoj a výchovu dětí. Současně má připomenout, že dobré manželství není samozřejmost. Je to vztah, který je třeba stále budovat, zdokonalovat a pracovat na něm.
V dobrém křesťanském manželství nemůže chybět Bůh, který je Láska, a taky by neměla chybět romantika, dobrá komunikace, přátelství, odpuštění a radost. On a Ona jsou v manželství jeden tým. Jejich vzájemná spolupráce je tím lepší, čím více každý z nich na sobě pracuje a rozvíjí vlastnosti jako je trpělivost, dobrota, věrnost, tichost a sebeovládání. Rádi bychom povzbudili ty, kdo se do manželství chystají nebo už jsou svoji, aby v tomto týdnu zvláštním způsobem investovali do svého vztahu. Vyplatí se to!
LÁSKA JE TRPĚLIVÁ A LASKAVÁ, NEVYŽADUJE,  ABY BYLO VŽDY PO JEJÍM. NENÍ VŠEZNÁLEK, ALE DOKÁŽE LEDACOS POCHOPIT. NESPĚCHÁ SE URAZIT, JE ZDVOŘILÁ, K PROBLÉMŮM ZAUJÍMÁ POZITIVNÍ PŘÍSTUP. NEMÁ RADOST ZE ŠPATNOSTI, ALE RADUJE SE, KDYŽ SE  ŽIJE PODLE PRAVDY. NEJEDNÁ NEČESTNĚ A NEHLEDÁ JEN SVŮJ PROSPĚCH.. LÁSKA JE VYNALÉZAVÁ, LÁSKA NIKDY NEZANIKNE.
Vyžadují tyto vlastnosti lásky hodně vřelé city vůči člověku, kterého milujete? Nakolik vřelé city musíte v sobě mít, abyste mohli být laskaví? Nebo trpěliví?  City k lásce samozřejmě patří, ale opravdová láska nejsou jen emoce, ale především postoj a jednání. A ty máme ve své moci.

Centrum pro rodinu v Uherském Hradišti připravilo v tomto týdnu spolu s regionální knihovnou BBB v Uherském Hradišti výstavu knih o vztazích v manželství, doprovázenou letáky.
Na Masarykové náměstí před knihkupectvím Portál bude propagační akce s rozdáváním letáků a anketou pro šťasné manželské páry. Výsledky ankety budou zveřejněny na těchto stránkách. Můžete se taky předběžně přihlásit na kurz Manželské večery, který se bude konat v březnu a v dubnu
v Centru pro rodinu UH.
Více se o Národním týdnu manželství dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz

Věznice v Uherském Hradišti - bude z ní památník nebo obchodní centrum?
Věznice je posledním němým svědkem obětem nesvobody, zachovaným v původní podobě. Město ji chce zakonzervovat a vybudovat tam muzeum. Hrozí ale, že ji dá vlastník  do dražby a bude z ním možná další supermarket nebo něco podobného. Už několik let tam nesmí veřejnost ani na den otevřených památek!

 Na gymnáziu UH se rozhodli, že s tím  něco udělají.

Více najdete na: <http://www.totalita.cz/ost/vez_uhh_petice_02.pdf>

Petici  za zachování budovy v původním stavu a vybudování muzea - památníku obětem nesvobody a střediska vzdělávání pro školy můžete podepsat v Městském informačním centru na Masarykově náměstí.

ZAJÍMAVÉ KŘESŤANSKÉ AKCE Z CELÉ ČR.

Rádi byste se zúčastnili nějaké zajímavé křesťanské akce, a nevíte, co se kde chystá?
Plánované akce z celé České rebubliky najdete na
http://www.signaly.cz/akcePrehled.php

Akce jsou průběžně doplňovány, každý den přibudou nějaké nové, v jakémkoliv termínu. Nejlépe je vždy si projít v požadovaném časovém období znovu celý seznam.

Skupina Credenc v Uherském Hradišti!


V neděli 14.2. 2010 v 15. 00 hodin bude ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti koncert skupiny CREDENC z ostravsko - opavské diecéze. Moderovat tuto ojedinělou akci přijede Aleš Juchelka.

Koncert bude benefiční a jeho výtěžek bude věnován na dokončení kostela Sv. Ducha a pastoračního centra Jana Pavla II. v Ostravě - Zábřehu.
http://ostrava-zabreh.farnost.com/
Někteří znáte i tamního kněze P. Vítězslava Řehulku, který byl jedním z oblíbených přednášejících na setkání mládeže v Klokotech u Tábora. Některé jeho promluvy si můžete přečíst na www stránkách jejich farnosti v rubrice Farní časopis. Střídají se tam s promluvami tamního kaplana. Poslechnout si je můžete všechny  ze záznamu na záznam půlnoční mše ČT1 25.12.2007

Skupina Credenc hrála na setkání mládeže v Klokotech u Tábora a taky při návštěvě papeže Benedikta XVI. ve Staré Boleslavi.

Skupina kromě koncertu taky doprovodí farní mši svatou pro děti v neděli v 10. hodin ve farním kostele v Uherském Hradišti.
Zve farnost Uherské Hradiště, společenství mládeže farnosti UH a o.s. Sarkander.

Setkání mládeže nad 25 let v Osové Bitýšce.

12 - 14.2. 2010

Diecézní Centrum života mládeže

Seznámení, hry, výlet, duchovní program, možnost návštěvy plesu

Doporučený příspěvek za pobyt 300 Kč.

Více info na  http://www.signaly.cz/setkani-starsi

Mše svatá pro mládež s následným zábavným programem.

Meziděkanátní studentská mše svatá (nejen pro studenty) a
setkání mládeže Uherskohradišťského a Uherskobrodského děkanátu se uskuteční v pátek 12. února 2010 v 17.30 hod. v Uherském Brodě.
Více informací a dotazy na:

http://uhmladez.signaly.cz/1001/mezidekanatni-studentska-mse
esperanto_09.gif

Dnes, 15.12., se na GOOGLE objevila připomínka výročí  -150 let od narození L..L. Zamenhofa, zakladatele Esperanta. Na českém bohužel ne, ale je třeba na

http://www.google.sk/

http://www.google.de/

http://www.google.fr/

http://www.google.it/

po kliknutí na vlaječku se objeví odkazy na esperanto, ukazatel myši ukáže připomínku výročí.

Studentské mše svaté a společenství v Brně, Ostravě, Olomouci, ve Zlíně, v Praze, v Českých Budějovicích, v Hradci Králové, v Plzni, Pardubicích a Ústí nad Labem.
Podrobné aktuální informace o studentských mších svatých pro vysokoškoláky a společenství v akademických farnostech najdete v rubrice Pro mládež.

Kdo může ještě více doplnit tyto informace, např. o další nabídku společenství mládeže, i středoškolské, napište prosím na e-mail Centra pro rodinu, uvedený v rubrice O nás. Děkujeme!

Aktuální informace o děkanátních studentských mších svatých v děkanátu Uherské Hradiště najdete ve stejné rubrice.

VÁNOCE VE FARNOSTI UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Přehled bohoslužeb najdete na
http://www.farnostuh.cz/Kontakt/KontaktDefault.aspx

Zajímavé tipy:

24.prosince 2009: klášterní kostel
Půlnoční mše svatá ve 24.00 hod.,

25. prosince 2009:
14.00 hod., klášterní kostel:
Vánoční muzikál z Betléma
(Připravili děti a mládež z UH děkanátu)

26. prosince 2009:
farní kostel
15.00 hod. - Vánoční koncert, sbor Svatý Pluk,
(studenti GUH pod vedením Jana Gajdošíka)

Schola farnosti Uherské Hradiště zpívá při mši svaté ve farním kostele ve dnech 25.12., 26.12. a 27.12, 2009, pokaždé při mši svaté v 10.00 hodin.

Katolik.cz vyhlašuje sbírku na podporu křesťanských časopisů pro mládež.

Internetové stránky Katolik.cz vyhlašují dne 30.11.2009  v pořadí již čtvrtou Adventní sbírku. Výtěžek je letos určen na podporu křesťanských časopisů pro mládež, konkrétně pro časopis pro děvčata od 13 let IN! Dívčí svět ( http://www.in.cz/)  a Tarsicius (pro kluky u oltáře).

Princip sbírky je stejný  jako v minulých letech - zájemci, kteří chtějí přispět, vyplní určený formulář (viz. http://www.katolik.cz/sbirka2009/ ). Zde si také zvolí, jaký dárek chtějí dostat, zda potřebují potvrzení pro daň či pouze chtějí poslat e-mailem potvrzení o doručení platby.. Přispívá se přímo na účet Tarsicia či přímo na Nadační fond časopisu IN! Je možné také nechat si zaslat domů složenku.


Každý kdo přispěje částkou alespoň  300 Kč na tuto sbírku dostane od "katolíka.cz" dárkové  CD a každý, kdo přispěje částkou alespoň  500 Kč dostane navíc skvělou knihu otázek a odpovědí na téma víra od známého kněze P. Petra Šikuly: „Už víš?", která měla velký úspěch. Je to souhr otázek a odpovědí, které kladli lidé v rubrice otázek a odpovědí Katolik.cz a P. Šikula na ně odpovídal.


Akce pro celou rodinu i jednotlivce:
Advent 2009
Kněz v mém životě.
 
Centrum pro rodinu pro vás připravilo letáček s názvem Advent 2009, který vám může posloužit jako inspirace
k prožívání adventu u večerních rodinných pobožností
u adventního věnce a ve společenství mládeže, a zároveň je to námět na krásný a užitečný dárek pro kněze
k Vánocům.  Letáček dostanete v kostele při první neděli adventní. Kdyby na někoho nezbyl, můžete si letáček vytisknout ze souborů, přiložených v následujícím příspěvku.

 

první strana modlitba za kněze.doc  3.24MB

Vánoční dárek pro kněze, strana 1


Letáček:


  Jsou to dvě strany jednoho papíru, bude z toho takový malý složený letáček. Po oboustranném vytisknutí papír v polovině
 vodorovně rozstříhnout a vzniklé části podélně přeložit, tak vzniknou dva oboustranné "letáčky". Barevně jsou hezčí,
ale dají se vytisknout i černobíle.
Ideální je zvolit při tisku na tiskárně u počítače ve vlastnostech tiskárny nejlepší kvalitu tisku, zvláště při tisku černobílém.

Své komentáře k příspěvkům v jednotlivých rubrikách můžete psát dole pod konkrétní příspěvek.  Své inzeráty můžete sami přidávat do Rubriky inzeráty.
Informace o akcích, které se konají v Uherském Hradišti, najdete  také ve vývěsce CENTRA PRO RODINU u bočního vchodu do farního kostela (Masarykovo nám.) v Uherském Hradišti.

Adventní duchovní obnova pro mládež.

Boršice u Buchlovic.

Je to dvoudenní akce,a to v sobotu 12.12. a v neděli 13. 12. a všechno se to bude odehrávat na kaplance v Boršicích u Buchlovic. Začátek se plánuje na 9. hodinu ranní v sobotu, konec někdy po obědě v neděli..

No a na co se tedy můžete těšit?

Na katecheze otce Kryštofa Klata, a otce Antona, na mše svaté za doprovodu děkanátní kapely DuchNa, na večer chval, adoraci, ale také bude možnost ke svátosti smíření, či k rozjímání...

Více informací najdete na:
http://uhmladez.signaly.cz/0911/adventni-duchovni-obnova-2

V pátek 11.12.2009 - 13. 12. 2009

Duchovní obnova pro studenty i pracující.

Rajnochovice, Archa

Blíží se připomínka narození Krista, připravme své nitro, narovnejme cesty...

Téma: Blahoslavení čistého srdce, neboť oni uvidí Boha.

exercitátor: O. Šebestiáln Smrčina OFM

Praktické informace: Začátek je v pátek ve 20.00 h. S sebou si krom obvyklého spacáku, přezůvek a něčeho malého do společné kuchyně, přibalte i Bibli a něco na poznámky. Akce je pro starší 15 let. Během víkendu je samozřejmostí i silentium - mlčení, kdo tedy máte problémy vydržet chvíli zticha, zvažte svou účast. ;-)

cena - studenti: 300 Kč / pracující: 400 Kč

Na akci se přihlaste nepozději 5 dní předem. Můžete se přihlásit přímo na
http://ado.cz/mladez/index.php?akce=akce&cmd=detail_akce&id=291
a zde se můžete podívat, kdo už se na akci (na internetu) přihlásil.

Plakátek k tisku najdete v souboru pod tímto příspěvkem.

Šebestian.jpg  120.12kB

PLAKÁTEK
Adventní duchovní obnova pro mládež s Pavlem Šebestiánem Smrčinou, OFM

Večery u adventního věnce.

Pořiďte si adventní věnec se 4 svíčkami, takový, abyste  opravdu svíčky mohli zapálit bez toho, že by vám věnec shořel. Po dobu adventu, pokud můžete, se každý večer místo klasické večerní modlitby s dětmi s nimi shromážděte u stolu, na který položíte adventní věnec a udělejte si půlhodinovou zajímavou  přípravu na příchod Ježíše o Vánocích. Děti milují rituály a společné pohodové chvilky s rodiči.  Nemusí vzorně sedět, mohou ležet na zemi, na gauči, sedět někomu na klíně, poskakovat, zkrátka všechno, co vaše nervy vydrží a co nezpůsobí požár. Jen při krátké modlitbě by se měly chovat uctivě a tiše, pokud to už dokáží a jsou schopny to pochopit. Ty větší můžete pověřit zapálením příslušné svíčky. Když je sourozenců více, zapálí každý jednu svíčku a potom se sfouknou ty, co hořet nemají, at se děti nehádají. Nebo se mohou v zapalování střídat.
V rubrice Adventní věnec na těchto stránkách najdete inspiraci, jak zajímavě a užitečně prožít advent. V jednotlivých adventních týdnech najdete krátké zajímavé články a modlitby na každý den adventu, nebo použijte vlastní. Je dobré  začít adventní večer nějakou vánoční nebo křestanskou písní, třeba Vánoce přicházejí. Zazpívejte si, nebo pusťte CD. Děti budou na tyto večery rády vzpomínat, a příští rok se na ně budou těšit zase a vy s nimi.

Setkání s P. Mgr. Krzysztofem Klatem se uskuteční ráno a potom ještě i večer, aby mohli přijít všichni, kdo mají zájem.

* čtvrtek 12. listopadu 2009
v  8. 30 hod. po ranní mši svaté,
v Centru pro rodinu
v 19.00 hod, v Centru pro rodinu (na faře) v Uherském Hradišti

 
Duchovní večer: křeslo pro hosta.

Tentokrát  se na vás a na vaše otázky těší
nový kaplan v Uherském Hradišti,

P. Mgr. Krzysztof Klat.

Řekne nám něco o sobě a možná i nějaké zajímavosti ze života v Polsku, odkud pochází. Můžete si připravit otázky a ptát se na to, co vás zajímá.

P. Kryštof Klat a Centrum pro rodinu vás zvou na Adventní zamyšlení: promluvu o duchovním světě kolem nás.


Neviditelné skutečnosti - svět, ve kterém žijeme aneb

úvod do Písma svatého.

Ráj, nebe, andělé, Bůh, New Age, ........

 o tom a ještě o mnohém jiném bude hovořit P. Kryštof Klat na společném setkání s biřmovanci a zároveň i s  dalšími zájemci o jeho přednášku.


Kdy: v pátek 27.11. 2009 v 17.00 hodin

Kde: V zasedacím sále Orlovny v Uherském Hradišti (Mariánské náměstí, 1. patro)


Zveme všechny, kdo mají o uvedená témata zájem. Ty, kdo se připravují ke svátosti biřmování, i další zájemce. Místa bude dost, vejdou se tam i naši andělé strážní
:o)

 

Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one