Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

POZVÁNKA NA RANDE

Chcete se seznámit?  "Rande v kavárně - Seznamovací akce" pro všechny katolíky, katoličky a lidi s pozitivním přístupem k Bohu a katolické církvi, věk 25 - 43 let, z celé ČR bude v sobotu v květnu 2019 v Uherském Hradišti. Setkání případných účastníků bude v sobotu dopoledne v 10 hodin v některé vhodné kavárně nebo restauraci v Uherském Hradišti - bude upřesněno. Po kávě nebo čaji se bude povídat o tom, co koho baví, bude příležitost objednat si oběd a zhruba ve 13. hodin je v plánu už tradiční asi hodinová procházku městem Uherské Hradiště s luštěním historických zajímavostí a případně i návštěvou cukrárny nebo malebného zákoutí u řeky (po cestě vhodné i pro vysoké podpatky slečen). Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno nebo nick, pokud jim sami neprozradíte víc) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Jídlo a pití si objednává a platí každý sám, co kdo chce. ÚČAST NA AKCI JE ZDARMA. Na akci je dobré se předem přihlásit, ale není to podmínka účasti. Informace a přihlášky: tel. 731 646 898 nebo cpruherskehradiste@ado.cz .
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk.

Znáte svobodné věřící lidi, kteří hledají protějšek k založení rodiny a rádi by spolu sdíleli katolickou víru? Zorganizujte pro ně podobnou seznamovací akci!
 

Následuje reklama provozovatele služeb:

 

Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one