Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

POZVÁNKA NA RANDE

Další akci "Rande v kavárně - Seznamovací akce" pro svobodné křesťany a křesťanky ve věku 25 - 43 let, z celé ČR, plánuje na květen 2019 v Uherském Hradišti děkanátní Centrum pro rodinu. Přinášíme vám aktuální informace z jejich webu: Setkáme se v sobotu dopoledne v 10 hodin v některé vhodné kavárně nebo restauraci v Uherském Hradišti - bude upřesněno. Po kávě nebo čaji si budeme povídat o tom, co koho baví, bude příležitost objednat si oběd a zhruba ve 13. hodin plánujeme netradiční asi hodinovou procházku městem Uherské Hradiště s luštěním historických zajímavostí a případně i návštěvou cukrárny nebo malebného zákoutí u řeky (po cestě vhodné i pro vysoké podpatky slečen). Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno nebo nick, pokud jim sami neprozradíte víc) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Jídlo a pití si objednává a platí každý sám, co kdo chce. Na akci je třeba se předem přihlásit! Informace a přihlášky: tel. 731 646 898 nebo cpruherskehradiste@ado.cz .
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk.

Znáte svobodné věřící lidi, kteří hledají protějšek k založení rodiny a rádi by spolu sdíleli katolickou víru? Zorganizujte pro ně podobnou seznamovací akci nebo jim předejte kontakt na naše webové stránky nebo přímo na webové stránky Děkanátního centra pro rodinu http://www.uherske-hradiste.dcpr.cz/  .

Přehled akcí z webu CPRUH, které byly zorganizovány dříve - pro vaši inspiraci:

Další akci "Rande v kavárně - Seznamovací akce" pro svobodné katolíky, katoličky a lidi s pozitivním přístupem k Bohu a katolické církvi, věk 25 - 43 let, z celé ČR, plánujeme na pátek 19.května/sobotu 20.května 2017 v Uherském Hradišti. Přemýšlíme o zajištění levného přespání z pátku na sobotu 19/20. května 2017, (asi 280Kč/osobu), večer někde posedět a v sobotu dopoledne společný pokec v kavárně, o tom, co koho baví, netradiční asi hodinová procházka městem Uherské Hradiště s luštěním historických zajímavostí a malebným zákoutím u řeky, (po cestě vhodné i pro vysoké podpatky slečen), oběd, nebo nějaká zajímavá mokrá varianta v případě nepříznivého počasí a dál se uvidí. Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno nebo nick, pokud jim sami neprozradíte víc) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Kdo by měl zájem přijet? Na akci je třeba se předem přihlásit! Informace a přihlášky: cpruherskehradiste@ado.cz .
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk. Obratem vám zašleme potvrzení účasti.
KDO MÁ ZÁJEM O SPOLUJÍZDU AUTEM ZE ZLÍNA NEBO Z BRNA?
Napište si o kontakt!


Jsi katolík, katolička a rád bys poznal(a) další svobodné nezadané lidi stejné víry? Zveme nezadané katolíky a katoličky na skvělou seznamovací akci, která proběhne v sobotu 11. 2. 2017 v Olomouci. Bohatý program je pro vás připraven v čase od 14.00 do 17.00 hodin. Podrobnosti najdete na https://www.signaly.cz/caj-do-pate-pro-nezadane
*****

"Rande v kavárně - Seznamovací akce"
pro všechny katolíky, katoličky a lidi s pozitivním přístupem k Bohu a katolické církvi, věk 25 - 43 let, z celé ČR.
UHERSKÉ HRADIŠTĚ, sobota 2. 4. 2016
Hotel
U Hejtmana Šarovce, Dvořákova 595, zadní salonek

Začátek akce: dopoledne od 10.15 hodin.
Program: Seznamovací akce s možností objednání si kávy nebo čaje a pod. během akce, případně malého občerstvení či oběda během akce, kdo bude mít zájem. Na začátku proběhne Rychlé rande buď ve dvojicích nebo ve skupince (mluvit se bude o tom, čemu se kdo věnuje ve volném čase, co vás baví), potom bude občerstvení a následuje volná zábava. Konec akce je individuální. Můžete zůstat popovídat si nebo si vyjít na procházku městem, záleží na vás.

Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Na akci je dobré se předem přihlásit, ale není to nutné. Informace a přihlášky: cpruherskehradiste@ado.cz .
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk. Obratem vám zašleme potvrzení účasti.

*****

"Rande v kavárně - Seznamovací akce"
pro všechny katolíky, katoličky a lidi s pozitivním přístupem k Bohu a katolické církvi, věk 25 - 43 let, z celé ČR.
UHERSKÉ HRADIŠTĚ, sobota 18. 4. 2015

Příchod do kavárny: dopoledne od 10.00 - 10.30 hodin.
Program: Seznamovací akce s možností objednání si kávy nebo čaje a pod. během akce, případně malého občerstvení či oběda během akce, kdo bude mít zájem. Na začátku proběhne Rychlé rande ve dvojicích (mluvit se bude o tom, čemu se kdo věnuje ve volném čase, co vás baví), potom bude občerstvení a následuje volná zábava. Konec akce je individuální. Můžete zůstat popovídat si nebo si vyjít na procházku městem, záleží na vás.

Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Na akci je třeba se předem přihlásit!
Informace a přihlášky: cpruherskehradiste@ado.cz .
Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk + město (obec). Obratem vám zašleme bližší informace k programu a název + adresu kavárny, kde se akce uskuteční.

*****

Kavárnička pro nezadané (věk 30 - 45 let)
Neděle 19.10.2014, od 16 - 19.hodin. Vsetín, Horní nám.134, sál pastoračního domu. Zváni jsou svobodní i ovdovělí katolíci a katoličky ve věku 30 - 45 let. Přihlášky na e-mail uhcpr@seznam.cz co nejdříve. Z nabídky: Kinoshop, posezení u kávy, čaje, vína…

*****

Valentýnská seznamovací akce pro nezadané svobodné katolíky a katoličky ve věku 27 - 37 let.

Sobota 15.2.2014, začátek akce v 9.30 hodin, předpokládaný konec ve 12.30 hodin.
Kde: Masarykovo nám.36, (budova fary), Uherské Hradiště.
Na akci je třeba se předem přihlásit!
Účast i kontakty zdarma.
Informace a přihlášky: uhcpr@seznam.cz.

Přihlášky: zašlete vaše křestní jméno + věk + město (obec) + druh nejvyššího dosaženého vzdělání (VŠ, SŠ, Učební obor).

*****

Jsi katolík, katolička a rád bys poznal(a) další svobodné nezadané lidi stejné víry ?

Tak přijď!

Zveme všechny  svobodné i ovdovělé katolíky a katoličky na zajímavou seznamovací akci. Bude to takové rychlé několikanásobné rande, kde během akce potkáte zhruba 5 potenciálních partnerů a s každým z nich si asi 15 minut budete povídat o tom, co dělá on a vy ve svém volném čase. Bude zaručena částečná anonymita (ostatní účastníci budou znát pouze vaše křestní jméno) a přesto se budete dobře bavit a cítit se příjemně. Na akci je třeba se předem přihlásit! Plánujeme ji pro stejný počet mužů a žen.

ÚTERÝ 12.11.2013

Zábavná úterní seznamovací akce pro svobodné katolíky a katoličky, absolventy a absolventky středních a vysokých škol, ve věku zhruba 26 - 35 let, ve stylu Rychlé několikanásobné rande.

Začátek akce v 18.00 hodin, předpokládaný konec v 20.00 hodin, účast i kontakty zdarma, uvítáme dobrovolný příspěvek. Zve Centrum pro rodinu, Masarykovo nám. 36. Uherské Hradiště. Informace a přihlášky na uhcpr@seznam.cz.  Přihlásit se můžete už teď. Zašlete vaše křestní jméno + věk + město (obec) + druh absolvované školy.

*****

 

SOBOTA 5.10.2013

Zábavná sobotní seznamovací akce pro svobodné a ovdovělé katolíky a katoličky ve věku 37 - 48 let, ve stylu Rychlé několikanásobné rande.

Začátek akce v 9.15 hodin, předpokládaný konec v 12.00 hodin, účast i kontakty zdarma, uvítáme dobrovolný příspěvek. Zve Centrum pro rodinu, Masarykovo nám. 36. Uherské Hradiště. Informace a přihlášky na uhcpr@seznam.cz. Přihlásit se můžete už teď. Zašlete vaše křestní jméno + věk + město (obec) a termín akce, o kterou máte zájem.

 

ÚTERÝ 24.9.11.2013

Zábavná úterní seznamovací akce pro svobodné katolíky a katoličky, ve věku  30 - 46 let, ve stylu Rychlé několikanásobné rande.

Začátek akce v 18.00 hodin, předpokládaný konec v 20.00 hodin, účast i kontakty zdarma, uvítáme dobrovolný příspěvek. Zve Centrum pro rodinu, Masarykovo nám. 36. Uherské Hradiště. Informace a přihlášky na uhcpr@seznam.cz. Přihlásit se můžete už teď. Zašlete vaše křestní jméno + věk + město (obec) + druh nejvyššího dosaženého vzdělání (VŠ, SŠ, Učební obor).

SOBOTA 20.4.2013

 

Zábavná sobotní seznamovací akce pro svobodné a ovdovělé katolíky a katoličky ve věku 32 - 40 let.

Sobota 20.4.2013, začátek akce v 9.00 hodin, předpokládaný konec v 11.00 hodin, účast i kontakty zdarma. Zve Centrum pro rodinu, Masarykovo nám.36. Uherské Hradiště. Informace a přihlášky na uhcpr@seznam.cz. Předběžné přihlášky můžete zasílat už teď, nejpozději však do začátku dubna. Zašlete vaše jméno + věk + město (obec) a termín akce, o kterou máte zájem.

 

 

 

Následuje reklama provozovatele služeb:

 

Výchova dětí
JEDNOTA OREL
http://www.orel-uh.cz/
Sportovní a kulturní aktivity, restaurace a ubytování
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP
Časopis

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one