Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

PPR - plánování rodičovství

Plodnost je dar - naučme se s ním zacházet!
Pokud máte zájem dozvědět se více k tomuto tématu, zajímavé a užitečné informace najdete i na těchto stránkách.
 

Informace

Máte zájem o stručné seznámení s metodou přirozeného plánování rodičovství (symptotermální metoda) jako zdravého životního stylu? Chcete vědět, jak funguje váš reprodukční systém a co s ním udělá užívání hormonální antikoncepce?  Zajímá vás opravdová léčba neplodnosti? Chcete znát rizika hormonální  antikoncepce a její vliv na případné následné těhotenství? Přestaly jste užívat hormonální antikoncepci a vaše tělo má při přechodu k normálnímu fungování problémy? Hledáte lékaře - gynekology, kteří znají symptotermální metodu Přirozeného plánování rodičovství, kteří by vám poradili, pomohli a přijímají nové pacientky?

Na všechny tyto otázky vám v této rubrice nabízíme odpověď. Čtěte a najdete, co hledáte:

Metoda PPR je vhodná nejen jako možnost regulování početí, ale také může bezdětným manželům pomoci k vytouženému děťáťku. Kde je možné se s ní seznámit a naučit se ji používat? Metodu vám podrobně vysvětlí a na vaše otázky ohledně PPR odpoví zkušená lektorka nebo manželský lektorský pár v některém ze speciálních kurzů. Absolvování kurzů má tu výhodu, že se můžete na lektory z vašeho kurzu obracet i po skončení kurzu s různými otázkami. Poradí vám i s případným vyhodnocováním vašich záznamů.
Nabídka kurzů a kontakty:
* Poradna PPR, konzultace a kurz - paní Andrea Šimečková, Zlín, andrea.simeckova@cpr-zlin.cz
* Poradna PPR, konzultace a kurzy v Brně: středisko CENAP, http://www.cenap.cz/ppr-porad.php
* Poradna PPR, konzultace a kurzy po celé ČR i v zahraničí: zajišťuje organizace Liga pár páru. Kontakt: http://www.lpp.cz/
 

Lékaři, kteří znají symptotermální metodu přirozeného plánování rodičovství, léčbu neplodnosti, pomohou s potížemi po vysazení HA a přijímají nové pacientky:
*
MUDr. Xenie Preiningerová, gynekoložka. Ordinace: Třebíč, Purkyňovo náměstí 133/2 a Jaroměřice nad Rokytnou, Komenského náměstí 30. Objednávejte se nejlépe telefonicky na čísle: 568 440 385, případně 568 440 045. Příjemná a moudrá lékařka, jezdí za ní pacientky i ze zahraničí.
* MUDr. Lázničková, gynekoložka. Ordinace: BrnoVodní 13 (http://www.cenap.cz/kde.php)
Domluvte si návštěvu ordinace na tel.: 543 211 234, 731 428 333.(Prosíme netelefonujte ve středu od 12.00 do 13.30 hod. a ve čtvrtek od 13.00 do 15.00 hod.). Paní doktorka se dlouhodobě úspěšně věnuje léčbě neplodnosti. Doplňující služby: centrum naděje a pomoci CENAP: kurzy, semináře, poradna, příručky: http://www.cenap.cz/ppr-porad.php
* MUDr. Mário Šmehil, gynekolog. Ordinace nedaleko Prahy: Úvaly, Pražská 1144. Telefon 281 981 801, 777 347 486, web http://www.gyneuvaly.cz/
(Někteří z těchto lékařů nepředepisují pacientkám hormonální antikoncepci, protože ji považují za škodlivou.)


Metodu PPR si můžete osvojit také podle učebnice PPR nebo si jen vyhledat základní informace na internetu. Některé zajímavé odkazy vám nabízíme zde:
* PŘEDNÁŠKA O PPR: manželé Maříkovi
http://www.youtube.com/watch?v=d3eR5FlAJHA

* Přirozené plánování rodičovství: http://www.cyclotest.de/Prirozene-planovani.247+M599243d419b.0.html
* Symptotermální metoda: http://www.cyclotest.de/Glossar.169+M5ec6ae97933.0.html?&tx_a21glossary[back]=247&tx_a21glossary[uid]=443
* Často kladené otázky: www.cyclotest.de/Casto-kladene-otazky.271+M599243d419b.0.html
* Abortivní účinek hormonální antikoncepce: http://prolife.cz/?a=37&id=100
* Rady, jak otěhotnět: http://www.otehotnet-cyclotest.cz/planovat-tehotenstvi/plodne-dny.html
* Proč a v čem je pro manžele dobré PPR:
http://prolife.cz/?a=44&id=106

* Neplodné období po porodu a při kojení
http://www.cenap.cz/wks-ne-plodne-obdobi-po-porodu.php
 

Plodnost je dar - naučme se s ním zacházet!Pod posledním příspěvkem v této rubrice se někdy zobrazuje reklama, která nemá s obsahem našich stránek nic společného. Děkujeme za pochopení.

 

REKLAMA PROVOZOVATELE SLUŽEB:

 

 

Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one