Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.

Odpověď na všechny vaše otázky - Brožurka "Ježíš, náš úděl"
(česká zkrácená verze)

Chce získat odpověď na různé všetečné otázky ohledně Boha a k čemu vám vlastně je dobré, že jste pokřtění, proč se vyplatí chodit v neděli na mši svatou a jak Bůh mluví k člověku i dnes? Chcete vědět, co měl W. Busch z toho, že dal Boha ve svém životě na první místo? Můžete tak zjistit, co byste mohli mít ze života podle evangelia i vy. Vsadím se, že zatím z toho nemáte ani desetinu. Vůbec netušíte, jaké dobrodružství to je a co to člověku dá. Kdybyste to totiž věděli, měli byste, stejně jako W. Busch, velkou touhu říct i ostatním, kde a jak najdou poklad, kterého je pro všechny dost. Každý si může nabrat, kolik unese. W. Busch si na poklad vzal velikou nádobu, a tak si odnesl opravdu hodně. A šel si několikrát. Knihy Wilhelma Busche jsou přeloženy do všech známých světových jazyků. Tu nejčtenější z nich, brožurku s názvem "Ježíš, náš úděl" (českou zkrácenou verzi) vám nyní nabízíme k četbě on - line a zdarma, na blogu

http://weepinka.blog.cz/rubrika/kniha-jezis-nas-udel/2

 Můžete si ji taky zdarma stáhnout na

http://www.ulozto.cz/5438887/busch-wilhelm-jezis-nas-udel-pdf
07.06.2014 02:01:00
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one