Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Zázrak: Hostie přeměněná na srdeční tkáň. Fakta hovoří jasně.

Historie svědčí o řadě mimořádných událostí - proměně konsekrované hostie nebo vína v kalichu v lidskou tkáň, krev.... Tyto zázraky bývají pečlivě zdokumentovány spolu s příběhem, který ke každému takovému zázraku patří. Ty staršího data najdete pěkně seřazené, dobře popsané a opatřené obrázky např. ve dvou dílech knihy Eucharistické zázraky - F. Mráček, nakl. Vérité, nebo na http://www.farnost-caslav.cz/wp-content/uploads/2015/06/Svatost-Eucharistie-41-eucharisticke-zazraky.pdf, případně v několikajazyčné verzi na http://www.eucharistie.cz/. Informace o jednom novějším eucharistickém zázraku (říjen 2008, Polsko) byly zveřejněny také v české verzi časopisu Milujte se, spolu s výsledky vědeckého výzkumu. Výsledky vědeckého zkoumání najdete na  str. 11, fotografie a celý podrobný příběh o tomto zázraku najdete v prvním lednovém čísle časopisu Milujte se z roku 2008, strana 6-15, v archivu čísel na webové adrese http://www.milujte.se/storage/dalsi/milujte-se-2013-26.pdf

30.08.2020 18:49:22
uhcpr
Výchova dětí
Jak získat lásku
Časopis pro děvčata
 Pro mladé kluky
Duchovní život
Katolický časopis on-line
katolická liter. zdarma
Komunitní web křesťanské mládeže
Těhotenství a mateřství
CENAP

Znáte kvalitní firmy a provozovny, které pomáhají rodinám s dětmi zvládat starosti všedních i svátečních dnů?

Zázraky lásky,příběhy,láska,věrnost,dítě,rodina,rodokmen,seznamka,svatba,Advent,Vánoce,Velikonoce,Bůh,křest,modlitby,příběhy pro děti,víra, přirozené plánování rodičovství.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one